Brezilya Vize İşlemleri

Brezilya Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!
 
Brezilya’ya kısa süreli çalışma ve öğrenim amaçlı seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.
 
Brezilya Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
 
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Brezilya Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Brezilya Devleti, T.C. Diplomatik, Hizmet, Hususi ve Umuma Mahsus Pasaport hamili Türk vatandaşlarını, Brezilya’ya yapacakları 90 güne kadar ikameli seyahatlerinde Brezilya vizesinden muaf tutar. Ancak vize muafiyeti sadece turistik amaçlı tek giriş vizeleri için geçerlidir. Öğrenim, Çalışma, Uzun Süreli ikamet vb. amacıyla yapılacak seyahatlerde, Brezilya vize uygulamaları T.C. Umuma Mahsus (Bordo) Pasaport hamili kişileri kapsar.  Brezilya’ya seyahat edecek kişilerin turistik amaçlı seyahatleri dışında Brezilya Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.
 
Brezilya Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?
 
Brezilya Öğrenim Vizesi, Brezilya Staj Vizesi, Brezilya Değişim Vizesi, Brezilya Uzun Süreli İkamet Vizesi, Brezilya Çalışma Vizesi, Brezilya Aile Birleşimi Vizesi, Brezilya Teknik Danışmanlık Vizesi, Brezilya Transit Vize dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilebilir.
 
Brezilya vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibata geçin!
 
 
Brezilya Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?
 
Brezilya vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacına, seyahat masraflarını destekleyecek maddi kaynağın biçimine ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Brezilya vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.
 
Her başvurunun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!
 
Brezilya Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?
 
Brezilya vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 3-5 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu gözönünde bulundurularak, Brezilya seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.
 
Vize Merkezi Temsilcileri Brezilya Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?
 
Brezilya vize işlemleri için gerekli olan Seyahat Sağlık Sigortası ve Brezilya otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.
 
 
Brezilya Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Brezilya Vize Temsilcileri, Brezilya vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
Brezilya Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Brezilya vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.
 
 
Brezilya vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.
 
 
Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
 
Brezilya vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır
 
 
 
 
 
Türk vatandaşlarının Brezilya’ya uzun süreli ve turistik amacın dışında giriş yapabilmeleri için vize almaları gerekmektedir. Turistik amaçlı ziyaretlerde Brezilya, Türk vatandaşlarına her bir yıl için 90 günü aşmamak koşuluyla vizesiz kalma hakkını tanımaktadır.
 

Yükleniyor...
BREZİLYA VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 287 74 00
Faks : +90 (212) 287 72 44
online@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 02 74
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 02 74
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com