Konsolosluk

Brezilya Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Brezilya vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Brezilya vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Brezilya vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Brezilya vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Brezilya Konsolosluğu

Brezilya Konsolosluğu Brezilya vize işlemleri olmak üzere diğer izinleri de yasal olarak düzenleme gibi işlemleri de yapan bir konsolosluk birimidir. Brezilya Konsolosluğunda vize işlemlerinizi yapacaksanız öncelikle randevu alıp gitmeniz gerekir. Brezilya Konsolosluğu pasaport sahibi olmayan başvuru sahiplerinin vize işlemlerini gerçekleştirmez.

Brezilya vize işlemleri içinde istenen en önemli evraklardan biri hiç şüphe yok ki sahip olduğunuz pasaportunuzdur. Eğer bir pasaportunuz bulunmuyorsa pasaport sahibi olmanın en kısa yolu sakini olduğunuz il ya da ilçe merkezinizdeki ya da çok gerekmesi halinde başka il ya da ilçe merkezlerindeki emniyet merkezlerinde ya da polis merkezlerinde kendi şahsınız adına pasaport bölümünde başvurusunda bulunabilirsiniz.

Pasaport başvuruları şahsa münhasır olduğundan dolayı bu işlemleri şahsen yapmalı ve ayrıca pasaport için gerekli olan belgelerin başvuru ücretini ödenmiş bir banka dekontuyla birlikte verebilmelisiniz. Bu bağlamda ayrıca sizden hakkınızda bilgiler istenebilir ve bazı sorular sorulabilir. İşlemleriniz devam ederken parmak iziniz de alınır ve bu yüzden parmaklarınızın parmak izi olan kısımlarının yaralanmamış ya da işlemlerinizi parmak izi alımında şüpheye düşürecek, zorlaştıracak nesnelerle, boyalarla kaplı olmamasına özen göstermenizde fayda görüyoruz. Ayrıca pasaport başvurusu için biyometrik fotoğraflar da götürmeyi unutmamanız gerekir. İşlemleriniz onaylanır ve pasaportunuz olumlu cevap alırsa ondan sonra pasaportunuz sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edilmek üzere gönderilir.

Brezilya Konsolosluğu: Askerocağı Caddesi, 6 - Süzer Plaza 4. Kat - Elmadağ, Şişli İstanbul adresinde bulunmaktadır. Brezilya Başkonsolosluğu Çalışma Saatleri: Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu hafta içi 09:30 – 12:30 arasında hizmet vermektedir. Brezilya İstanbul Başkonsolosluğu telefon görüşmelerini hafta içi 14:30 – 16:30 arası kabul etmektedir.

Brezilya Ankara Büyükelçiliği ise Reşit Galip Caddesi İlk Adım Sokak No:1 G.O.P. 06700 Ankara adresinde bulunmaktadır. Brezilya Ankara Büyükelçiliği Pazartesinden Cumaya kadar saat 10:00 ile 12:00 arası ve 15:00 ile 17:00 arası hizmet vermektedir. Kendi başınıza gitmeden önce randevu almayı unutmayın. Ya da dilerseniz Vize işlemlerinizde bizler Vize Merkezi olarak size danışmanlık yapar ve bütün konularda size yardımcı oluruz. Bize bir telefon kadar uzaktasınız.

Eğer Brezilya Konsolosluğuna vize başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almalısınız. Ya da dilerseniz sizin adınıza Vize Merkezi olarak biz randevu alır ve Brezilya vizesi için gerekli olan danışmanlık hizmetini en güvenilir biçimde sizin adınıza biz yapabiliriz.

Brezilya vizesi 8-10 iş günü içerisinde bir sonuca varabiliyor. Buraya vize başvurusu yapmadan önce yanınızda Brezilya Konsolosluğunun istediği belgeleri de almalısınız. Bunlar içinde en önemlileri Brezilya vize başvuru formu ve orijinal pasaportunuzdur. Bunun yanında istenilen diğer belgeleri de sunmalısınız.

Ayrıca Brezilya Konsolosluğuna Brezilya vizesi için başvuruda bulunacaksanız Brezilya için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde fayda vardır. Brezilya Konsolosluğu günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Brezilya vize başvuruları Brezilya Konsolosluğu ve Brezilya Ankara Büyükelçiliği ve vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapabilmektedir.

Bu bağlamda sizin seçtiğiniz firmanın size Brezilya vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Brezilya vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Brezilya vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Brezilya vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Brezilya vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Brezilya vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

daha fazla göster

Yükleniyor...
Vize Başvuru Merkezi
Vize Merkezi - 2023 Tüm Hakları Saklıdır PAGE_ID : 6689