Barbados Vize İşlemleri

Barbados Vize Başvurusunu Sizin Adınıza Yapalım!
 
 
Barbados'a kısa süreli seyahatler için Barbados vize müracaatı yapılmasına gerek yoktur.
 
Barbados Vizesi Hakkında Bilinmesi Gereken Hususlar:
 
Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Barbados Vizesine Başvurmalı mıdır?
 
Barbados Devleti, T.C.  Diplomatik, Hizmet, Hususi ve  Umuma Mahsus Pasaport hamili vatandaşlardan, Barbados’a  turistik amaçlı ziyaretlerinde Barbados vizesi istememektedir. Barbados seyahatlerinde ülkeye ilk giriş tarihinden itibaren 90 gün süreli  kalışlarda Barbados vizesine gerek yoktur.
 
Ancak Barbados’a erişim için İngiltere transit havaalanı vizesi, Almanya transit vizesi, Avustralya transit vizesi veya Yunanistan transit vizesi ile bu ülke havaalanlarına giriş yapılarak aktarma yapılması gerektiği için bu ülkelerden birinin transit vizesine  ihtiyacınız olacaktır. Uçuş rotanıza göre bu ülkelerden birinin transit vizesine başvuru da bulunmanız gerektiğini bilmeniz gerekir.
 
İsmi geçen ülkelerin Transit vize işlemleri konusunda  destek alabilmeniz için temsilcilerimizle irtibata geçin.
 
İngiltere Transit Havaalanı Vizesi, Almanya Transit Vizesi, Avustralya Transit Vizesi veya Yunanistan Transit Vizesi için Hemen İletişime Geçin!
 
Vize Merkezi Avrupa Ülkeleri Vize Temsilcileri, Transit Vize İşlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.
 
İngiltere Transit Havaalanı Vizesi, Almanya Transit Vizesi, Avustralya Transit Vizesi veya Yunanistan Transit Vizesi için başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ulaşabilir ve ya Barbados'a uçuş rotanıza göre aktarma yapacağınız ülkenin transit vize uygulaması hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresinden elektronik posta göndererek bize ulaşabilirsiniz.
 
BARBADOS VİZE İŞLEMLERİ
 
Barbados Devleti, T.C.  Diplomatik, Hizmet, Hususi ve  Umuma Mahsus Pasaport hamili vatandaşlarından, Barbados’a  turistik amaçlı ziyaretlerinde Barbados vizesi istememektedir. Barbados seyahatlerinde ülkeye ilk giriş tarihinden itibaren 90 gün süreli  kalışlarda Barbados vizesine gerek yoktur.
 
 
Barbados Seyahatine Çıkacakların Bilmesi Gereken Hususlar!
Barbados seyahat planı olan kişilerin, Barbados'a giriş sırasında beklenmedik bir sorunla karşılaşmamaları için pasaportlarının geçerlilik süresinin, Barbados seyahati dönüşü sonrası en az 6 ay daha geçerli olduğundan emin olmalıdırlar. 10 yıldan eski ya da deforme olmuş bir pasaportla Barbados seyahatine çıkılmaması ve seyahat öncesinde pasaportun yenilenmesi önemle tavsiye edilir.
 
Barbados gümrük kapılarında yetkililere sunulan pasaportla birlikte dönüş bileti ile ikamet edilecek adres bilgileri ile seyahat tarihlerini kapsayan Seyahat Sağlık Sigortası ve seyahat harcamaları için yeterli miktarda dövizin bulundurulduğunun beyan edilmesi zorunludur.
 
Transit vize başvurusu ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.
 
Transit vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır

 

Yükleniyor...
BARBADOS VİZE İŞLEMLERİ
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 14
Faks : +90 (212) 287 72 44
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 14
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 14
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
Tel: + 90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 58 21
gaziantep@vizemerkezi.com