iki aylık kalışla uzun dubai vizesi

s. yılmaz 06/08/16, 10:33
Sayın dubai vize merkezi sizin aracılığınızla dubai vizesi almak istiyorum dubai'ye gidip iş görüşmeler yapacağım için en az 2 aylık vize istiyorum . giriş sayısı fark etmez önemli olan uzun süre kalış vizesi almaktır. istenen belgeler ve vize ücreti hakkında bilgi alabilirmiyim iyi çalışmalar
Vize Merkezi

Sayın İlgili merhaba,

Soru ve görüşleriniz için teşekkür ederiz. 

Kısa süreli Dubai Turistik vizeleri 60 günlük olup başvuru sahibine ülkede 29 gün konaklama imkanı tanımaktadır. Kısa süreli Dubai turistik vize sizin için başvuru yapacağınız doğru bir vize kategorisi değildir. Birleşik Arap Emirlikleri' nde 2 ay (60 gün) konaklama yapmak istemeniz nedeniyle sizleri 90 gün geçerli Dubai vize başvurusunda bulunmanızı taviye ediyoruz. 90 gün (3 ay) geçerli Dubai vize başvurularınız için lütfen Çağrı Merkezimizi arayın ve güncel bilgiler edinin. Yetkililerimiz hazırlamanız gereken evraklar, Dubai vizelerinin konaklama süreleri ve Dubai vize başvurularının sonuçlanma süreleri hakkında sizleri yazılı olarak bilgilendirecektir. Bilgi mailinde bulunan evrakları Kurumumuza e-posta yoluyla ulaştırmanız yeterlidir. Dubai vize başvurularınız sırasında hazır bulunmanıza gerek yoktur. Dubai vizesi online olarak alınabilen bir vizedir ve online başvurularınızı Kurumumuz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Dubai vize başvurularınız için tarafımıza ulaştırılması gereken evraklar ise son 10 yıl içerisinde alınmış seyahat dönüşü en az 6 ay geçerliliği olan bordo pasaportunuzun kimlik bilgilerini içeren bölümünün renkli scan edilmiş bölümü ve nüfus cüzdanınızın ön ve arka yüz fotokopisidir. Bu iki belge yetkililerimizin vize başvurularınızı gerçekleştirebilmesi için yeterlidir. Evli bayanların ise ek olarak eşlerinin isim ve soy isimlerini vize başvuruları sırasında bizlerle paylaşması gerekmektedir. 90 gün geçerli Dubai turistik vize başvurularınız 3 ila 5 iş günü arasında değişen süre aralığnda sonuçlanabilmektedir. Cuma ve Cumartesi günü ise Birleik Arap Emirlikleri Göçmenlik ofisi kapalıdır. 

90 gün geçerli Dubai turistik vize başvurularınız için lütfen Çağrı Merkezimizi arayın ve 90 gün geçerli Dubai turistik vizelerinin konaklama sürelerini sorarak talep ettiğiniz süreye yönelik verilen vize kategorisi hakkında belirtmekte olduğumuz bu bilgileri teyit edin.

90 gün geçerli Dubai turistik vize başvuru işlemlerinize bu ülkeye olan seyahat tarihinizden en geç 2 hafta önceden başlayınız.

iyi günler dileriz.. 

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.