Konya

Adres

Elimkon Euro Fuar Horozlar mah. Şenyurt sok. no:26 Selçuklu Konya

Telefon/Faks

0 332 225 43 91

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

konya@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Konya

Değerli Misafirlerimiz,
Vize Merkezi Konya şubesi olarak Azerbaycan Elektronik Vize alımında yardımcı olabilecek bilgiler verilecektir.
 
Konya ilimiz başta olmak üzere ilçeleri olan Bozkır, Ahırlı, Çumra, Derbent, Akören, Emirgazi, Doğanhisar, Akşehir, Beyşehir, Güneysınır, Hadim, Altınekin, Halkapınar, Ilgın, Seydişehir, Taşkent, Yalıhüyük, Cihanbeyli, Çeltik, Altınekin, Kulu, Karatay, Sarayönü, Meram, Kadınhanı, Karapınar, Tuzlukçu, Yunak, Cihanbeyli, Derebucak, Hüyük, Emirgereğli, ve çevre şehirleri olan Isparta, Ankara, Niğde, Karaman, Antalya, Mersin, Afyonkarahisar, Aksaray ve ülkemizin her yanından ve Ermenistan, Bulgaristan, Amerika Birleşik Devletleri, Türkmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve dünyanın bir çok yerinden Azerbaycan’a gitmek için Elektronik Vize Sisteminden yararlanabilirsiniz.
Sayfamızın devamında ise Elektronik Vize hakkında hangi belgeler gereklidir, vize çeşitleri nelerdir, kaç gün içinde vizenizi alabilirsiniz bu konular hakkında daha detaylı bilgiler edinebilirsiniz.

Azerbaycan’a giderken almak istediğiniz Elektronik Vize için daha detaylı bir şekilde bilgi almak isterseniz Konya Vize Merkezi ofisimize gelerek uzman arkadaşlarımızla yüz yüze bilgi alabilir, telefonla bilgi almak isterseniz de +90 (212) 970 05 38 numaralı hattan bilgi alabilir ya da afrika@vizemerkezi.com adresine mail atarak bilgilendirme e-postası alabilirsiniz.

Azerbaycan’a Gitmek İçin Elektronik Vize Nasıl Alınır? – Konya

Sayın yolcularımız öncelikle belirtmeliyim ki ülkemizden Azerbaycan’a 30 günlük seyahat etmeyi düşünen yolcularımız için Azerbaycan devleti bu süre içinde sizi vizesiz bir şekilde kabul etmektedirler.

Eğer Azerbaycan seyahatiniz 30 günü geçecekse vize almanız gerekiyor.
Azerbaycan vizenizin süresini Azerbaycan da ki konsolosluklardan ya da büyükelçiliklerinden uzatabilirsiniz.

Azerbaycan’da ki Türkiye Cumhuriyeti’nin dış temsilcilikleri şu şekildedir;

Türkiye Cumhuriyetin de ki Azerbaycan dış temsilcilikleri ise;

Ülkemizde ve Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Ermenistan, Bulgaristan, Türkmenistan nerede yaşıyorsanız yaşayın Azerbaycan Elektronik Vizesini sizler adına biz sizi konsolosluklara göndermeden başvurunuzu yapıyoruz.

Vize Merkezi Konya ofisi olarak sizler adına gerçekleştireceğimiz Azerbaycan Elektronik Vizesini konsolosluklara gitmenize gerek kalmadan Elektronik vize başvurunuzu yapmaktayız.

Elektronik Vize Başvurunuz İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir? – Konya 

Sizler adına, Vize Merkezi olarak sizi konsolosluklara göndermeden, vakit harcatmadan başvurunuzu yapmaktayız. Başvuruda sizden istediğimiz belge sadece pasaportunuzun fotoğrafı olacaktır.

Dikkat etmeniz gereken sadece pasaportunuzun fotoğrafının net ve renkli bir şekilde taratılmış olmasıdır. Bunları yaptıktan sonra ise bize whatsApp uygulaması üzerinden ya da afrika@vizemerkezi.com adresine mail atarak gönderebilirsiniz.
Bu adımı da tamamladıktan sonra Azerbaycan Elektronik Vize başvuru ücretinin ödenmesi gerekmektedir.
Bu adımda gerçekleştikten sonra, uzman arkadaşlarımız tarafından sizler adına başvuru formunuz dikkatli ve özenli bir şekilde doldurulmaktadır. Daha sonra ise bu konuyla ilgilenen makamlara göndermekteyiz.
Azerbaycan’a Vize Merkezi Konya ofisi olarak Elektronik Vize Sisteminden Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuzu yapmaktayız. İran, Ermenistan, Suudi Arabistan, Amerika Birleşik Devleti, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan, Bulgaristan devlet vatandaşlarının ve daha birçok ülke vatandaşlarının gitmeyi istedikleri Azerbaycan vizeleri için başvuru süreçlerini takibini yapmaktayız.

Sizin ise yapmanız gereken tek şey pasaportunuzun renkli ve net bir şekilde taratılmış görüntüsünü ofisimize e-posta aracılığıyla göndermeniz olacaktır.

Elektronik Vize Başvurunuzu Nereden ve Nasıl Yapabilirsiniz? – Konya 

Vize Merkezi Konya ofisi olarak Elektronik Vize sistemi üzerinden başvurunuzu uzman arkadaşlarımız tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır. Bu şekilde sizin konsolosluklara gitmenize ve orada uzun saatler vakit harcamanıza gerek kalmamaktadır.

Başvuru formunu incelemek için tıklayınız.
Elektronik Vizeniz onaylandığı zaman bize vermiş olduğunuz e-posta adresine onaylanmış metnin fotoğrafını göndermekteyiz.
Yolculuğa başladığınız zaman sadece onaylı metnin bir kopyasını yanınızda taşımanız yeterli olacaktır. 

Karşılaştığınız herhangi bir sorun karşısında bize ulaşarak durumu anlatabilir biz de duruma uygun en iyi çözüm yolunu bularak çalışma arkadaşlarımızla beraber çözmekteyizdir.

Elektronik Vize Çeşitleri Nelerdir? – Konya

Azerbaycan Elektronik Vize için iki çeşit vize bulunmaktadır. 

Azerbaycan Express Vizesi 3 saat içinde çıkmaktadır. Belirtmeliyim ki bu süreyi etkileyen durumlar bulunmaktadır.
Elektronik vize sisteminde meydana gelen aksaklıklar, resmi tatiller, konsolosluklar da ki yoğunluklar bu süreyi etkilemektedir.
Azerbaycan Elektronik vizesi ise 72 saat içerisinde sonuçlanmaktadır. 3 iş günü içinde elinize ulaşmaktadır.
Değerli Ziyaretçimiz,
Vize Merkezi Konya ofisi olarak bu yazımız da sizin için Azerbaycan Elektronik Vizesinin nasıl alınabileceği konusunda bilgi vermiş bulunmaktayız.
Daha detaylı bilgi almak isterseniz Konya ofisimize gelerek uzman arkadaşlarımızla yüz yüze bilgi alabilir, telefonla görüşmek isterseniz de +90 (212) 970 05 38 numaralı hattımızı arayarak bilgi alabilir, bilgilendirme e-postası almak isterseniz de afrika@vizemerkezi.com adresine mail atarak bilgilendirme e-postası alabilirsiniz.
Mutlu Yolculuklar dileriz.

Azerbaycan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x