Kayseri

Telefon/Faks

+90 (850) 460 15 67

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

kayseri@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Kayseri

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Azerbaycan'a seyahat etmeyi hedeflemekte olan Amerika Birleşik Devletleri, İran, Bulgaristan, Ermenistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan Vatandaşları ve daha bir çok ülke vatandaşları için hazırlamış olduğumuz Azerbaycan Elektronik Vize başvurusu ile alakalı bir çok bilgiye kolaylıkla erişebilecek olduğunuz sayfamıza hoş geldiniz.
Azerbaycan'a seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarının ise 30 güne kadar gerçekleştirecekleri ziyaretlerini vizeden muaf olarak gerçekleştirebilme imkanları mevcuttur.
Ülkemizde yaşamakta olan Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Türkmenistan Vatandaşları ve daha bir çok ülke vatandaşları için ise başta Kayseri ilimiz başta olmak üzere Melikgazi, Kocasinan, Talas, Develi, Yahyalı, Bünyan, Pınarbaşı, İncesu, Tomarza, Özvatan, Akkışla, Felahiye, Sarız, Hacılar, Sarıoğlan, Yeşilhisar ve civar illerimiz; Yozgat, Sivas, Nevşehir, Niğde, Adana, Kahramanmaraş ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek oldukları Azerbaycan Elektronik Vize başvuruları için uzman kadromuz eşliğinde vize hizmeti sunmaktayız. 
Vize süreçleri, vize ücretleri ve vize başvurusu için gerekli olan bir çok bilgiye sayfamız aracılığı ile kolaylıkla erişebileceksiniz. Azerbaycan Vizesi hakkında detaylı bilgi almak ve uzman ekip arkadaşlarımızdan rehberlik talep etmek isterseniz eğer Vize Merkezi Kayseri Şubemize kayseri@vizemerkezi.com adresine e-posta gönderebilir ve bilgilendirme maili talep edebilir ya da +90 (850) 460 15 67 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımızdan destek talep edebilirsiniz.

Azerbaycan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Kayseri

Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları pasaport türü ayrımı olmaksızın Azerbaycan'a gerçekleştirecekleri  30 günü aşmayan seyahatleri için vize alma zorunlulukları bulunmamaktadır. Seyahatlerin 30 günü aşması durumunda ise Ülkemizde bulunan Azerbaycan konsolosluklarından ya da Azerbaycan'da bulunan konsolosluklar aracılığı ile vize sürelerini uzatabilmektedirler.
Ülkemizde bulunan Azerbaycan dış temsilcilikleri aşağıda sizler için listelenmiştir;

Ülkemizi temsilen Azerbaycan sınırları içerisinde ise Türkiye Cumhuriyeti'ne ait olan dış temsilcilikler;

Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Ermenistan, Bulgaristan, Amerika Birleşik Devletleri, Türkmenistan vatandaşları ve daha bir çok ülke vatandaşlarının ise Azerbaycan'a gerçekleştirecekleri seyahatlerinde Elektronik Vize sisteminden faydalanma imkanları bulunmaktadır.

Azerbaycan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Kayseri

Günümüzde Azerbaycan'ın da içerisinde bulunduğu bir çok ülkenin başvurmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde Azerbaycan'a vize başvurusunda bulunacak kişilerin başvuru süreçlinde bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek yoktur.
Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, İran, Ermenistan, Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan vatandaşlarının ve daha bir çok ülke vatandaşlarının ise Kayseri Şubemiz aracılığı ile gerçekleştirmeyi hedefledikleri Azerbaycan Elektronik Vize başvurularında Kayseri ofisimize sadece Pasaportlarının görüntüsünü iletmeleri yeterli olacaktır.
Pasaportunuzu kayseri@vizemerkezi.com adresine pasaportunuzun renkli bir şekilde taratılmış görüntüsünü mail yolu ile iletebilir ya da whatsApp uygulaması aracılığı ile fotoğrafını gönderebilirsiniz.

Azerbaycan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Kayseri 

Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuzu Vize Merkezi Kayseri şubemizde çalışmakta olan vize uzmanlarımız sizler adına titizlikle gerçekleştirmektedirler.
Mail ya da whatsApp yolu ile iletecek olduğunuz pasaportunuzun resimli sayfasının renkli görüntüsünün uzmanlarımıza ulaşması ardından Elektronik Vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Azerbaycan Elektronik Vize başvuru ücretini ödeme işleminin tamamlanması ardından dikkatli bir şekilde doldurulması gereken Azerbaycan Elektronik Vize Başvuru formu vize uzmanlarımız tarafından sizler adına dikkatli bir şekilde doldurulacak ve ilgili makamlara iletilmesi sağlanacaktır.
Vizenizin onaylanması durumunda elimize ulaşacak olan Azerbaycan Elektronik Vizeniz sizlere mail yolu ile iletilecektir. Seyahatiniz esnasında sizlere yönlendirecek olduğumuz onay mailinin çıktısını yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır. Pasaportunuza basılmasına gerek kalmadan yanınızda bulunduracağınız bu çıktı sayesinde gönül rahatlığı ile seyahatinizi gerçekleştirebileceksiniz.
Azerbaycan Elektronik Vize başvuru sürecinizde düzenli olarak vize uzmanlarımız tarafında süreç hakkında haberdar edilecek ve her hangi bir sorun ile karşılaşıldığında çözüm yolları hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirileceksiniz.

Azerbaycan Vize Ücretleri - Kayseri

Başvurusunu gerçekleştirebileceğiniz iki tip elektronik vize türü bulunmaktadır. Bunlar standart ve express olarak sınıflandırılabilir. Çıkış sürelerinin farklılık göstermesiyle beraber ücretlendirmeleri de farklılık göstermektedir. İhtiyacınız doğrultusunda seçecek olduğunuz ve sizler adına gerçekleştirecek olduğumuz Azerbaycan Elektronik Vize sürecinizin başlaması için vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. 2019 yılı güncel vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, ücretin içeriği ve neleri kapsadığı konusunda fikir sahibi olmak için dilerseniz +90 (850) 460 15 67 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımıza ulaşabilir, kayseri@vizemerkezi.com adresine bilgilendirme maili talep ettiğinize dair bir mail atabilir ya da imkanınız varsa ikamet etmekte olduğunuz şehre en yakın Vize Merkezi şubesini ziyaret ederek uzmanlarımızla birebir görüşebilirsiniz.

Azerbaycan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Kayseri

Azerbaycan Elektronik Vize başvuruları iki farklı seçenek altında toplanmaktadır. Yukarıda da belirttiğimiz gibi bunlar Standart Azerbaycan Elektronik Vizesi ve Express Azerbaycan Elektronik vizesidir. Standart Azerbaycan Elektronik Vizesi 3 iş günün içerisinde sonuç bulmaktadır. Aciliyeti olan seyahatçilerimiz için ise Azerbaycan Express Vize başvuru seçeneğimi mevcuttur. Azerbaycan Express Vize Başvurusu ise 3 saat içerisinde çıkmakta ve tarafınıza teslim edilmektedir. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluklar, elektronik vize sisteminde meydana gelebilecek aksaklıklar ve resmi tatil günleri bu süreçleri etkileyebilecek olan bir kaç etken arasında bulunmaktadır.
Sevgili ziyaretçilerimiz, sizler için Kayseri Vize Merkezi şubesi olarak hazırlamış olduğumuz Azerbaycan Elektronik Vize süreçlerini anlattığımız sayfamızı okudunuz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz bilgiler ışığında sormak istediğiniz sorular var ise ya da daha detaylı bilgi almak istiyorsanız eğer Kayseri ofisimizi ziyaret edebilir, +90 (850) 460 15 67 numaralı telefonumuzu tuşlayabilir ya da kayseri@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek vize uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Vize Merkezi Kayseri şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Azerbaycan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x