İzmir

Adres

Cumhuriyet Bulvarı Mayıs İş Merkezi No:123 / 33-34 Alsancak / İzmir

Telefon/Faks

0232 970 05 05

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

izmir@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, İzmir

Değerli Misafirlerimiz, 

Elektronik Vize Başvuruları için hazırlanan yazımıza hoş geldiniz. 
 
Vize Merkezi İzmir şubesi olarak Azerbaycan Elektronik Vize alımında ihtiyacınız olan bilgileri bu yazımız da bulabileceksiniz. 
 
Azerbaycan Elektronik Vizesi Nasıl Alınır, hangi süreçlerden geçer, başvuru nasıl yapılır, hangi belgeler gereklidir, vize çeşitleri nelerdir, başvurunuz nerenden yapılmakta, kaç gün sonunda Vize almanız gerekmektedir gibi soruların cevabını bu yazımız da sizler için cevaplamaktayız. 
 

İzmir ilimiz başta olmak üzere İlçeleri olan Beydağ, Kemalpaşa, Buca, Karabağlar, Bornova, Konak, Karşıyaka, Bayraklı, Çiğli, Torbalı, Menemen, Gaziemir, Ödemiş, Bergama, Aliağa, Menderes, Tire, Balçova, Urla, Narlıdere, Dikili, Kiraz, Seferihisar, Çeşme, Bayındır, Selçuk, Foça, Güzelbahçe, Kınık, Karaburun ve yakın komşuları olan Manisa, Aydın, ve Balıkesir  ülkemizin bir çok yerinden başvuru yapmakla birlikte İran, Ermenistan, Bulgaristan, Türkmenistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlarının da Elektronik Vize sisteminden yararlanarak Azerbaycan Elektronik Vizesi alıp Azerbaycan’a gidebilirler. 

Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuz için daha fazla bilgi almak isterseniz de Vize Merkezi İzmir şubesine gelerek arkadaşlarımızla yüz yüze konuşabilir, +90 (212) 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayabilir veya konak@vizemerkezi.com adresine e-posta yollayarak bilgilendirme maili alabilirsiniz. 

Azerbaycan Elektronik Vizesi Nasıl Alınır? - İzmir 

Ülkemiz vatandaşları için Azerbaycan Devleti seyahatiniz 30 günü geçmeyecek ise sizlerden vize istememektedir. 

Ancak seyahatinizin süresi 30 günü geçecekse Vize almanız gerekmektedir. Azerbaycanda ki konsolosluklardan veya büyükelçiliklerden Vize sürenizi uzatabilirsiniz. 

Azerbaycan da bulunan Türkiye dış temsilcileri

Türkiye Cumhuriyetin de Azerbaycan temsilcileri

Türkiye Cumhuriyetin de ve Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Ermenistan, Bulgaristan, Türkmenistan nerede yaşıyorsanız yaşayın Azerbaycan Elektronik Vize almak için Elektronik vize sisteminden  Azerbaycan Elektronik vizenizi alabilirsiniz. 

İzmir Vize Merkezi olarak Azerbaycan Elektronik Vizenizin başvurusunu Elektronik Vize sistemi üzerinden, sizlerin değerli vakitlerini konsolosluklarda geçirmemeniz için bu konu da uzmanlaşmış arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. 

Azerbaycan Elektronik Vizesi İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir? - İzmir

Vize Merkezi olarak sizler adına gerçekleştirmekte olduğumuz Azerbaycan Elektronik Vizeniz için sizlerden sadece pasaportunuzun fotoğrafını istemekteyiz. 

Dikkat etmeniz gereken noktası ise pasaportunuzun fotoğrafının renkli ve net bir şekilde taratılmış olmasıdır. 
Pasaportunuzun fotoğrafını konak@vizemerkezi.com adresine e-posta olarak veya WhatsApp uygulaması üzerinden ofisimize gönderebilirsiniz. 
Pasaportunuzun renkli ve net bir şekilde taratılmış fotoğrafını gönderdikten sonra ise başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. 

Başvuru ücretiniz ödendikten sonra arkadaşlarımız tarafından dikkatli bir şekilde başvuru formunuzu doldurulmakta ve artık başvurunuzu ilgili makamlara göndermekteyiz. 

Ermenistan, Bulgaristan, Türkmenistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlarının yapması gereken sadece pasaportlarının net ve renkli bir şekilde ki fotoğrafını bize göndermeleri yeterli olacaktır. Biz sizler adına Azerbaycan Elektronik Vizenizin başvurusunu yapmaktayız. 

Azerbaycan Elektronik Vize Başvurunuz Nereden ve Nasıl Yapılıyor? - İzmir 

Azerbaycan'a gitmek için başvurduğunuz Elektronik Vizeniz, Elektronik vize sistemi üzerinden yapılmaktadır. Bu sayede zamanınızdan tasarruf etmiş olacaksınız. 

Elektronik Vize Başvuru formunu incelemek için tıklayınız. 

Azerbaycan Elektronik Vizenizin Başvurusunu uzman ekip arkadaşlarımız tarafından yapılmaktadır. 
Azerbaycan Elektronik Vizeniz onay aldığı zaman bize vermiş olduğunuz e-posta adresinize onaylı metninizi göndermekteyiz. 

Seyahatiniz başladığı zaman ise yanınızda onaylı metnin kopyasını taşımanız yeterli olacaktır. 

Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman bize ulaşmanızla birlikte sizler adına çözüm sürecini başlatmaktayız. 

Azerbaycan Elektronik Vize Çeşitleri Nelerdir? - İzmir

Azerbaycan Elektronik Vizesi iki şekildedir. 

72 saatlik ve 3 saatlik Vize vardır. 
Azerbaycan Elektronik Vizesi 3 iş günü içerisinde çıkmaktadır.
3 gün beklemek istemiyorsanız da Azerbaycan Express Vizesi 3 saat içerisinde çıkar. Ancak belirtmeliyim ki bu süreci etkileyecek durumlar olabilir. 

Konsolosluklarda ki yoğunluklar, resmi tatiller ve Elektronik vize sisteminde ki sorunlar bu süreyi etkileyen durumlardır.

Değerli yolcularımız 
Vize Merkezi İzmir ofisi olarak sizler adına Azerbaycan Elektronik Vizenizin başvurusunu nasıl yapılmakta hangi süreçlerden geçmekte hangi belgeler gereklidir sorularının cevaplarını vermekteyiz. 
Daha fazla bilgi edinmek için ofisimize gelebilir, +90 (212) 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayabilir veya konak@vizemerkezi.com adresine e-posta atarak bilgilendirme maili alabilirsiniz. 
 
İyi yolculuklar dileriz. 

Azerbaycan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x