İstanbul

Adres

Meşrutiyet Mah. Rumeli Cad. No:78
Tahtaburunyan/Birlik Apt.
D:4 Nişantaşı, Şişli, İSTANBUL

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

online@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, İstanbul

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Vize Şubesi İstanbul olarak siz değerli yolcularımız için hazırladığımız Azerbaycan vize başvuru sayfamıza hoş geldiniz.
 
İstanbul ilimiz başta olmak üzere ilçeleri olan Adalar, Bahçelievler, Ataşehir, Avcılar, Bağcılar, Başakşehir ,Bahçelievler, Bakırköy, Arnavutköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, KağıthaneBeykoz, Kadıköy, Gaziosmanpaşa, Kartal, Güngören, Küçükçekmece, Maltepe, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer, Silivri, Sultanbeyli, Şile, Sultangazi, Şişli, Tuzla, Ümraniye, Güngören, Üsküdar, Zeytinburnu, Beylikdüzü, Beyoğlu, Büyükçekmece, Çatalca, Çekmeköy, Güngören, Eyüpsultan, Fatih çevre iller olan Yalova, Tekirdağ, Kocaeli, Kırklareli, ve Türkiye'nin her yerinden ve İran, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Amerika Birleşik Devletleri, Ermenistan, Türkmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, ve daha bir çok ülke Vatandaşları başta olmak üzere dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun Azerbaycan Elektronik Vize Başvurunuzu sizler adına gerçekleştirmekteyiz.
 

Yazımızın devamında ise Azerbaycan vizesi için gerekli olan bilgiler nelerdir, süreç nasıl işlemektedir, Azerbaycan vizesi kimler için gereklidir bu bilgilere ulaşabileceksiniz. Vize ile alakalı yüz yüze görüşüp daha detaylı bilgi almak isterseniz de Vize Merkezi İstanbul Şubemize gelerek ya da +90 (212) 970 05 38 numaralı telefondan bilgi edinebilir ya da ortadogu@vizemerkezi.com adresine mail göndererek bu konuda uzman arkadaşlarımızdan bilgilendirme e-postası edinebilirsiniz.

Azerbaycan’a Vize Nasıl Alınır? – İstanbul

Öncelikle belirtmeliyim ki ülkemizden Azerbaycan’a gidecek yolcularımızın seyahatleri eğer 30 günü aşmayacaksa vizeye ihtiyaçları yoktur. 
Eğer seyahatinizin süresi 30 günü aşıyorsa Azerbaycan’da bulunan konsolosluklardan vize sürenizi uzatabilirsiniz.
 

Ülkemizde ki Azerbaycan dış temsilcilikleri ise şu şekildedir; 

Azerbaycan’da ise ülkemizin dış temsilcileri şu şekildedir;

Kendi ülkemizde ve İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devleti, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan ve daha birçok ülkenin Vatandaşlarının yapacakları Azerbaycan seyahatlerinde konsolosluklara gitmeden Elektronik Vize sisteminden faydalanabilirler. İstanbul Elektronik Vize şubesi olarak uzman kadromuzla beraber sizler adına Azerbaycan’a Elektronik vize başvurunuzu gerçekleştirmekteyiz.

Vize İçin Hangi Belgeler Gereklidir? – İstanbul 

Konsolosluklar da uzun saatler vakit harcamadan, günümüz de birçok ülkenin de kullandığı gibi Azerbaycan’a vize alırken Elektronik vize sisteminden yararlanabilirsiniz.
Ermenistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Türkmenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Bulgaristan vatandaşlarının ve daha birçok ülke vatandaşlarının da İstanbul Şubemiz aracılığı ile seyahat etmeyi düşündükleri Azerbaycan Elektronik Vize başvurularında İstanbul ofisimize sadece Pasaportlarının renkli ve net bir şekilde taranmış görüntüsünü iletmeleri yeterli olacaktır.

Pasaportunuzu fotoğrafınızın bulunduğu sayfasını açıp renkli bir şekilde taratılmış görüntüsünü ya da net bir şekilde fotoğrafını çekip İstanbul ofisimizde çalışmakta olan uzmanlarımıza whatsApp uygulaması ya da ortadogu@vizemerkezi.com adresine mail yolu ile gönderebilirsiniz.

Azerbaycan Vize Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır? -  İstanbul

İstanbul Vize Merkezinde ki bu alanda uzman olan arkadaşlarımızın çalışmalarıyla, sizin yerinize Azerbaycan’a elektronik vize başvurunuz özenle ve dikkatle yapılıyor daha sonra ise bu konuyla ilgilenen makamlara gönderiyoruz.
Pasaportunuzu fotoğrafınızın bulunduğu sayfasını açıp renkli bir şekilde taratılmış görüntüsünü ya da net bir şekilde fotoğrafını çekip İstanbul ofisimizde çalışmakta olan uzmanlarımıza WhatsApp uygulaması ya da ortadogu@vizemerkezi.com adresine mail yolu ile gönderdikten sonra Elektronik vize başvurusu için ücret ödemeniz gerekmektedir.
Azerbaycan’a gitmek için Azerbaycan Elektronik Vize başvuru ücretinin ödenmesi durumunda biz sizin yerinize aşağıda ki formu dikkatli bir şekilde okuyup, dolduruyoruz.
Başvuru formuna ulaşmak için tıklayınız.
Azerbaycan’a gitmek üzere aldığınız Elektronik Vizeniz onaylandığı zaman, başvururken bize verdiğiniz mail adresinize onaylı vizenizi gönderiyoruz.
Seyahat etmeye başladığınız anda ise yanınızda sadece size e-posta yoluyla göndermiş olduğumuz onaylı yazınızın bir kopyasını taşımanız yeterli olacaktır.
Bize Azerbaycan vizesi için ulaştığınız andan itibaren, süreç başladıktan sonra sizi ilgili konularda arayarak veya e-posta yoluyla bilgilendireceğiz. 

Herhangi bir sorun çıkması durumunda da sizlerle irtibata geçip uzman arkadaşlarımızla birlikte çözüm yoluna gideceğiz.

Azerbaycan Vize Ücreti Ne Kadar? – İstanbul 

Sizin adınıza gerçekleştireceğimiz Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuz isteğinize bağlı olarak iki şekilde gerçekleşir. 
3 Günlük Azerbaycan Elektronik Vizesi, hızlı bir şekilde 3 gün içerisinde sonuçlanır. 3 günün sonunda vizeniz hazır hale gelecek ve tarafınıza ulaşacaktır. 
Eğer acil bir işiniz varsa ve 3 gün beklemek istemiyorsanız sizin için bir diğer vizemiz Azerbaycan Express Vize başvurusu olacaktır. 
Azerbaycan Express Vizesi 3 saat içerisinde sonuçlanmaktadır.
Ama konsoloslukların yoğunluk sebebi, resmi tatiller, elektronik vize sisteminde oluşabilecek aksaklıklar bu süreci etkileyebilir.
Sevgili misafirimiz, 
Vize Merkezi İstanbul olarak sizler için derlediğimiz bilgilerin ışığında, daha fazlasını öğrenmek adına ve aklınıza takılmış olabilecek sorular varsa eğer İstanbul da ki şubemizde uzmanlarımızla yüz yüze konuşabilir, ya da +90 (0212) 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayarak bizle telefondan bilgi edinebilirsiniz.
 
İyi yolculuklar dileriz.

Azerbaycan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x