Vize Başvuru Formu

Azerbaycan Vizesi Başvuru Formu

Azerbaycan vize başvuru formu Azerbaycan Konsolosluğu tarafından hazırlanmış olan resmi bir form türüdür ve bu yüzden bu formu doldururken dikkatli olunması sağlıklı bir Azerbaycan vizesi alınmasında gereklidir. Azerbaycan vizesi başvuru formu Azerbaycan Konsolosluğunun başvuru yapan birey hakkında bilgi edinmesini sağlar ve bu yüzden önemi büyüktür. Ayrıca Azerbaycan Konsolosluğunda Azerbaycan vize talebinde bulunduğunuza dair resmi bir belge niteliği taşıdığından dolayı bilgilerin yanlış ya da tutarsız olması ya da tam olmaması gibi durumlar Azerbaycan vizesi sonucunun başarılı olup olmaması konusunda son derece etkili bir rol oynayabilir. Azerbaycan vizesi başvuru formu, büyük harflerle ve okunacak bir biçimde doldurulmalı, düzenlenmeli ve gerekli bölümlere ve boşluklara istenmekte olan gerekli bilgiler doğru bir şekilde yerleştirilmelidir.

Azerbaycan vizesi başvuru formu Türkçe– İngilizce ya da İngilizce – Türkçe seçeneklerini barındırır.

Azerbaycan vize formu içinde adınız kısmına adınızı, soyadınız kısmına soyadınızı yazmalısınız. Ayrıca baba adı, doğduğu ya da yaşadığı ülke bölümlerini de doğru ve okunaklı bir şekilde yazmalısınız. Doğum tarihi, medeni hali gibi ya da cinsiyet türü ve uyruğu olduğu ülke ile iletişim ve ulaşım bilgileri gibi istihdam ve iş durumu bilgileri, vize ile ilgili gerekçeler ve pasaport bilgilerini de isteyen kısımlardan meydana gelen resmi bir form olması gerekçesiyle dikkatli bir şekilde doldurulmalıdır.

Azerbaycan vizesi başvuru formunu doldururken son derece dikkatli olunmasında fayda görüyoruz. Yanlışlık yaptığınız zaman yeni bir form istemeli ve bu yeni formu özenle doldurup iletmelisiniz. Azerbaycan vizesi başvuru formuna dair merak her şeyi sizin adınıza dilerseniz biz halledip sunalım. Ve ya dilerseniz Vize Merkezi bürolarımıza şahsen de gelerek doğrudan orada bulunan tecrübeli, profesyonel ve güvenilir ekibimiz yardımıyla da formlarınızı doldurabilir ya da diğer Azerbaycan vizesine dair işlemlerinizi işleme alabilirsiniz. 

İtalya vize başvurusunda bulunurken İtalyanca ya da Türkçe hazırlanmış ve eksiksiz doldurulmuş vize başvuru formu sunmanız talep edilir.

 Azerbaycan Vize Başvuru Formu 

 

Başvuru Formunu indirmek için: 

1. Azerbaycan Vize Başvuru Formu linkine tıklayınız. 
2. Form açıldığında, formu bilgisayarınıza kaydediniz. 

VEYA
1. Gereken linkin üzerinde farenizin sağ tuşuna basın.
2. Açılan listeden Hedefi Farklı Kaydet seçiniz 
3. Azerbaycan Başvuru Formunu bilgisayarınıza kaydedin.

 

Lütfen Dikkat: 
Azerbaycan Başvuru Formu PDF formatındadır. 
Bu formu görüntülemek ve indirmek için Adobe Acrobat Reader’a ihtiyacınız olacaktır. 

Adobe Reader

Download Adobe Acrobat Reader 

 

 

 

 

daha fazla göster

Yükleniyor...
Telefon