Çorlu

Telefon/Faks

+90 (282) 970 50 83

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

corlu@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Çorlu

Değerli Ziyaretçilerimiz,
Azerbaycan'a seyahat edecek olan İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan Vatandaşları ve daha bir çok ülke vatandaşları için hazırlamış olduğumuz Azerbaycan Elektronik Vize başvurusu hakkında detaylı bilgileri derleyecek olduğumuz sayfamıza hoş geldiniz.
Türkiye Cumhuriyetinden, Azerbaycan'a seyahat edecek olan vatandaşlarımızın 30 güne kadar gerçekleştirecek oldukları ziyaretleri için vize almalarına gerek yoktur.
Ülkemizde yaşamakta olan İran, Bulgaristan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan Vatandaşları ve daha bir çok ülke vatandaşları için ise başta Çorlu ilçemiz olmak üzere çevre ilçeler olan Çerkezköy, Ergene, Hayrabolu, Kapaklı, Malkara, Marmaraereğlisi, Muratlı, Saray, Süleymanpaşa, Şarköy ve çevre illerimiz Tekirdağ Merkez, Kırklareli, Edirne, İstanbul ve Tüm Türkiye'den gerçekleştirecek oldukları Azerbaycan Elektronik Vize başvuruları için uzman kadromuz eşliğinde vize hizmeti sunmaktayız. 
Vize süreçleri, vize ücretleri ve vize başvurusu için gerekli olan bir çok bilgiye sayfamız aracılığı ile kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Konu hakkında detaylı bilgi almak ve uzman ekip arkadaşlarımızdan rehberlik talep etmek isterseniz eğer Vize Merkezi Çorlu Şubemize +90 (282) 970 50 83 numaralı telefonu tuşlayarak ulaşabilir ya da corlu@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek uzmanlarımızdan bilgilendirme maili atmalarını talep edebilirsiniz.

Azerbaycan Vizesi Kimler İçin Gereklidir? - Çorlu

Azerbaycan'a seyahat edecek olan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları pasaport türü ayırmaksızın 30 günü aşmayan seyahatlerini vizeden muaf bir şekilde gerçekleştirebilmektedirler. Seyahatlerin 30 günü aşması durumunda ise Ülkemizde bulunan Azerbaycan konsolosluklarından ya da Azerbaycan'da bulunan konsolosluklar aracılığı ile vize sürelerini uzatabilmektedirler.
Ülkemizde bulunan Azerbaycan dış temsilcilikleri aşağıda sizler için listelenmiştir;

Ülkemizi temsilen Azerbaycan sınırları içerisinde ise Türkiye Cumhuriyeti'ne ait olan dış temsilcilikler;

İran, Ermenistan, Bulgaristan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan vatandaşları ve daha bir çok ülke vatandaşlarının ise Azerbaycan'a gerçekleştirecekleri seyahatlerinde Elektronik Vize sisteminde faydalanma imkanları bulunmaktadır.

Azerbaycan Vizesi İçin Gerekli Belgeler - Çorlu

Azerbaycan da dahil olmak üzere günümüzde bir çok ülkenin başvurmakta olduğu Elektronik Vize Başvuru sistemi sayesinde Azerbaycan'a vize başvurusunda bulunacak kişilerin vize başvuru süreçlerinde bizzat konsolosluklarda bulunmalarına gerek yoktur.
İran, Ermenistan, Bulgaristan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan vatandaşlarının ve daha bir çok ülke vatandaşlarının ise Çorlu Şubemiz aracılığı ile gerçekleştirmeyi hedefledikleri Azerbaycan Elektronik Vize başvurularında Çorlu ofisimize yalnızca Pasaportlarının görüntüsünü iletmeleri yeterli olacaktır.
Pasaportunuzu corlu@vizemerkezi.com adresine pasaportunuzun renkli bir şekilde taratılmış görüntüsünü mail yolu ile iletebilir ya da whatsApp uygulaması aracılığı ile fotoğrafını gönderebilirsiniz.

Azerbaycan Vize Başvurusu Nasıl Yapılır? - Çorlu

Vize Merkezi Çorlu şubemizde sizlere hizmet sunmakta olan vize uzmanlarımız sizler adına Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuzu titizlikle gerçekleştirmektedirler.
Mail ya da whatsApp yolu ile iletmiş olduğunuz pasaportunuzun görüntüsü uzmanlarımıza ulaşması sonrasından Elektronik Vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. Ödeme işleminin tamamlanması ardından dikkatli bir şekilde doldurulması gereken Azerbaycan Elektronik Vize Başvuru formu tarafımızca sizler adına doldurulacak ve ilgili makamlara iletilmesi sağlanacaktır.
Vizenizin onaylanması halinde elimize ulaşmış olan Azerbaycan Elektronik Vizeniz sizlere mail yolu ile iletilecektir. Seyahatiniz sırasında sizlere iletmiş olduğumuz onay mailinin çıktısını yanınızda bulundurmanız yeterli olacak ve gönül rahatlığı ile seyahatinizi gerçekleştirmenize olanak sağlayacatdır.
Vize başvuru sürecinizde düzenli olarak süreç hakkında bilgilendirilecek ve herhangi bir sorun ile karşılaşıldığında çözüm yolları hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirileceksiniz.

Azerbaycan Vize Ücretleri - Çorlu

Sizler adına gerçekleştirecek olduğumuz Azerbaycan Elektronik Vize sürecinizin başlaması için vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir. 2019 yılı güncel vize ücretleri hakkında detaylı bilgi almak, ücretin içeriği ve neleri kapsadığı konusunda fikir sahibi olmak için dilerseniz +90 (282) 970 50 83 numaralı telefonu tuşlayarak uzmanlarımıza ulaşabilir, corlu@vizemerkezi.com adresine bilgilendirme maili talep ettiğinize dair bir mail atabilir ya da imkanınız varsa ikamet etmekte olduğunuz şehre en yakın Vize Merkezi şubesini ziyaret ederek uzmanlarımızla birebir görüşebilirsiniz.

Azerbaycan Vizesi Kaç Gün İçerisinde Sonuçlanır? - Çorlu

Gerçekleştirecek olduğunuz Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuz isteğe bağlı olarak iki seçenek altında toplanmaktadır. Standart Azerbaycan Elektronik Vizesi 3 iş günün içerisinde sonuç bulmaktadır. Aciliyeti olan seyahatçilerimiz için ise Azerbaycan Express Vize başvuru seçeneğimi mevcuttur. Azerbaycan Express Vize Başvurusu ise 3 saat içerisinde çıkmakta ve tarafınıza teslim edilmektedir. Ancak konsolosluklarda oluşabilecek yoğunluklar, elektronik vize sisteminde meydana gelebilecek aksaklıklar ve resmi tatil günleri bu süreçleri etkileyebilecek olan bir kaç etken arasında bulunmaktadır.
Sevgili ziyaretçilerimiz, sizler için Çorlu Vize Merkezi şubesi olarak hazırlamış olduğumuz Azerbaycan Elektronik Vize süreçlerini anlattığımız sayfamızı okudunuz. Yukarıda belirtmiş olduğumuz bilgiler ışığında sormak istediğiniz sorular var ise ya da daha detaylı bilgi almak istiyorsanız eğer Çorlu ofisimizi ziyaret edebilir, +90 (282) 970 50 83 numaralı telefonumuzu tuşlayabilir ya da corlu@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek vize uzmanlarımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.
Vize Merkezi Çorlu şubesi olarak iyi yolculuklar dileriz.

Azerbaycan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x