Bursa

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

bursa@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Bursa

Sevgili Misafirlerimiz, 
Vize Merkezi ​Bursa şubesi olarak sizin adınıza yaptığımız Azerbaycan Elektronik Vizenin nasıl olduğu, hangi süreçlerden geçtiğini anlatan bilgilendirme yazımıza hoş geldiniz.
Bursa ilimiz başta olmak üzere ilçeleri olan İnegöl, Nilüfer, Büyükorhan, Yıldırım, Gemlik, Yenişehir, Mudanya, Keleş , Harmancık, Kestel, Karacabey, Mustafakemalpaşa, İznik, Gürsu ,Orhaneli, Orhangazi ve çevre iller olan Yalova ,Kocaeli, Bilecik ,Kütahya, Balıkesir ve ülkemizin  her yanından ve Suudi Arabistan, İran, Amerika Birleşik Devletleri, Ermenistan, Türkmenistan, Birleşik Arap Emirlikleri ,Bulgaristan ve daha bir çok ülke vatandaşları başta olmak üzere dünyanın neresinde olursanız olun Azerbaycan Elektronik Vize Başvurunuzu sizin için biz yapmaktayız.
Sayfamızın devamında sizlere Azerbaycan için Elektronik Vizenin hangi süreçlerde geçtiğini daha detaylı bir şekilde vereceğiz. 
Bu bilgiler Azerbaycan’a vize nasıl alınır, Azerbaycan vize başvurusunda gerekli olan belgeler nelerdir, Azerbaycan vize çeşitleri nelerdir bu soruların cevaplarını bulabileceksiniz. 
Azerbaycan vizesi için daha fazla bilgi almak isterseniz Bursa Vize Merkezi ofisimize gelerek bu konuda uzman çalışma arkadaşlarımızla yüz yüze bilgi edinebilir, telefonla bilgi edinmek isterseniz de +09(224) 322 20 98 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilir, e posta ile bilgi almak içinde bursa@vizemerkezi.com adresine mail atarak bilgilendirme maili alabilirsiniz.
 

Azerbaycan Vizesi Nasıl Alınır? Bursa

Değerli yolcularımız, 

Türkiye Cumhuriyetinden 30 günlük seyahatlerinizde, Azerbaycan ülkesi sizden vize istememektedir. 
Ama 30 günden fazla seyahat etmek istiyorsanız vize almanız gerekmektedir. Azerbaycan da ki konsolosluklardan vize sürenizi uzatabilirsiniz.
Azerbaycan da ki dış temsilciliklerimiz şu şekildedir;
 
Ülkemiz de ki Azerbaycan dış temsilcilikleri ise;
Türkiye Cumhuriyetin de ve Bulgaristan, İran, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Ermenistan, Türkmenistan, Amerika Birleşik Devleti ve daha birçok ülkenin vatandaşlarının Azerbaycan seyahatlerinde konsolosluklar da uzun saatler vakit harcamadan Elektronik Vize sisteminden vize alabilirler. Bursa Elektronik Vize şubesi olarak sizler adına biz Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuzu yapmaktayız.
 

Azerbaycan Vizesi İçin Hangi Belgeler Gereklidir? – Bursa

Birleşik Arap Emirlikleri, Ermenistan, İran, Türkmenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Bulgaristan vatandaşlarının ve daha birçok ülke vatandaşlarının da Bursa Şubemiz aracılığı ile seyahat etmek istediğiniz Azerbaycan’a Elektronik Vize başvurunuz da Bursa ofisimize sadece Pasaportlarınızın renkli ve net bir şekilde taranmış görüntüsünü iletmeniz yeterli olacaktır.

Pasaportunuz da fotoğrafınızın bulunduğu sayfanın fotoğrafını Bursa ofisimize göndermeniz yeterli olacaktır. Fotoğrafın net ve renkli bir şekilde olması gerekmektedir. WhatsApp uygulaması ya da bursa@vizemerkezi adresine mail yolu ile gönderebilirsiniz. 
 

Azerbaycan Vize Başvurunuzu Nereden Yapabilirsiniz? – Bursa

Bursa Vize Merkezi olarak sizler adına Azerbaycan Elektronik Vize başvurusunuz uzman arkadaşlarımız tarafından dikkatli bir şekilde yapılmaktadır.

Başvurunuz yapıldıktan sonra ise bu konuda ilgilenen makamlara yönlendirmekteyiz. Yapmanız gereken sadece bize pasaportunuzun net ve renkli bir şekilde taratılmış görüntüsünü bursa@vizemerkezi.com adresine e-posta yoluyla iletmeniz olacaktır. Bu adımdan sonra ise Elektronik Vize başvuru ücretinin ödenmesi gerekmektedir. Daha sonra ise uzman arkadaşlarımız sizin yerinize dikkatli bir şekilde Elektronik Vize başvuru formunu dolduruyoruz.
Forma gitmek için tıklayınız.
Azerbaycan’a seyahat etmek için başvurduğunuz Elektronik Vizenizin onaylandığı zaman size, başvuruda belirttiğiniz e-posta adresine onaylı vizeniz gönderilmektedir. Azerbaycan’a seyahat etmeye başladıktan sonra sadece size göndermiş olduğumuz onaylı metinin bir kopyasını yanınızda taşımanız yeterli olacaktır. Bize Azerbaycan Elektronik Vizesi için başvurduğunuz andan itibaren sizi süreçle ilgili konularda e-posta ve telefon yolu ile bilgilendireceğiz.
Bir sorunla karşılaştığınız anda uzman arkadaşlarımızla birlikte en uygun çözüm yolunu bulup çözeceğiz.
 

Elektronik Vize Çeşitleri Hangileridir? – Bursa

Azerbaycan’a gitmek için başvurduğunuz Elektronik Vize iki şekildedir. Size uygun olan vizeyi seçim bize bildirmeniz yeterli olacaktır.
72 saat sürecek olan Azerbaycan Elektronik Vizesi ve Azerbaycan Express Vizesi.
3 günlük Azerbaycan Elektronik Vize 3 iş günü içinde olabildiğince hızlı bir şekilde gerçekleşmektedir. Hazır olduğu zaman size iletilmektedir.
Azerbaycan’a gitmek için 3 gün beklemek istemiyorsanız Azerbaycan Express Vizesini tercih edebilirsiniz. 
Azerbaycan Express vizesi 3 saat içinde sonuçlanmaktadır. Bazı durumlar bu süreye etki etmektedir. Resmi tatiller, konsolosluklarda ki yoğunluklar, Elektronik Vize sisteminde oluşabilecek sorunlar etkilidir.
 
Değerli Misafirimiz,
 
Elektronik Vize için başvurmak istediğiniz Vize Merkezi Bursa ofisimizin yazısını okudunuz. 
Daha fazlasını öğrenmek, farklı sorular sormak isterseniz, Bursa ofisimize gelerek uzman arkadaşlarımızla yüz yüze konuşabilir, telefonla soru sormak isterseniz +90 (224) 322 20 98 Numaralı hattımızı arayabilir, bilgilendirme maili almak isterseniz de bursa@vizemerkezi.com adresine mail atarak bilgilendirme maili alabilirsiniz.
Mutlu yolculuklar dileriz.
Telefon
x