Azerbaycan ASAN vize nasıl alınır?

H.S 09/11/18, 14:09
Merhaba 6 ay önce Azerbaycan'a gittim. Gittiğime bin pişman oldum. Havaalanında indim orada vize başvurusunda bulunmak için neresi felan diye sordum aman Allah'ım bir kuyruk. Gitsem gidemiyorum dönsem dönemiyorum. Saatlerce beklemek zorunda kaldım. Şimdi yeniden gitmem gerekiyor. ASAN vize başvurusunda bulunmak istiyorum ama kendim halledemeyeceğim. Bu sebeple sizden hizmet almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Vize Merkezi

Merhabalar
Azerbaycan ASAN vize başvurunuz için vize uzmanımız sizleri telefonla arayarak gereken bilgileri aktardı ve gerekli evrakları mail adresinize iletti. Bizler de sizin gibi diğer müşterilerimizin de aklında soru işareti kalmaması adına burada sorunuza cevaplıyoruz.

Azerbaycan’a havayolu ile gelen ziyaretçiler Bakü Haydar Aliyev Havaalanında 1 aylık vize alabilmektedirler. Fakat Asan vize başvurusu için saatler süren kuyruklar oluşmakta ve insanlar bu vizeyi dışarıdan almadıklarına pişman olmaktadırlar. Bu sebeple Azerbaycan vizesi almak isteyen kişiler kurumumuza başvurarak ya da vize uzmanlarımızla telefon aracılığı ile iletişime geçerek ASAN vizeye başvurabilmektedirler.

Konuyla alakalı olarak Azerbaycan Asan Vizesi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Vize Merkezi Gökhan

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.
Telefon