Antalya

Adres

Fener, No: 75/A Grand Duke İş Merkezi K:3 No: 13, Bülent Ecevit Blv., 07160 Muratpaşa/Antalya

Telefon/Faks

0 242 255 51 76

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

antalya@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Antalya

Değerli Misafirlerimiz, 
 
Vize Merkezi Antalya şubesi olarak sizler için hazırlamış olduğumuz Elektronik Azerbaycan vizesi hakkında bilgi alacağınız yazımıza hoş geldiniz. 
 
Antalya ilimiz başta olmak üzere ilçeleri Kepez, Muratpaşa, Alanya, Manavgat, Konyaaltı, Serik, Aksu, Kumluca, Döşemealtı, Kaş, Korkuteli, Gazipaşa, Finike, Kemer, Elmalı, Demre, Akseki, Gündoğmuş, İbradı olmakla beraber yakın komşuları olan Burdur, Isparta, İçel, Muğla, Karaman ve Konya ve ülkemizin her yerinden ve Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Ermenistan, Bulgaristan, Türkmenistan, Amerika Birleşik Devletleri ve bir çok ülke vatandaşlarının adına Elektronik Azerbaycan vize başvurunuzu sizler adınıza gerçekleştirmekteyiz. 
 
Yazımızın devamında ise Elektronik Vize nedir, başvuru nereden yapılır, hangi belgeler gereklidir, Vizeniz kaç gün de hazır olur sorularının cevaplarını vereceğiz. 
 
Elektronik Vize ile ilgili daha fazla bilgi almak isterseniz Antalya ofisimize gelerek uzman arkadaşlarımızdan yüz yüze bilgi alabilir, +90 (242) 255 51 47 numaralı hattımızdan bizi arayarak bilgi alabilir veya antalya@vizemerkezi.com adresine E-posta göndererek sizlere bilgilendirme maili gönderebiliriz. 

Azerbaycan Elektronik Vizenizi Nasıl Alabilirsiniz? - Antalya 

Değerli misafirimiz belirtmeliyim ki ülkemizden Azerbaycan’a gidecek olan yolcularımız için Azerbaycan Devleti seyahatiniz 30 günü aşmayacak şekilde ise sizi vizeden muaf bir şekilde ağırlamaktadır. 

Ancak seyahatinizin süresi 30 günden uzun ise vize almanız gerekir. 
Vizenizi Azerbaycan da ki konsolosluklardan veya büyükelçiliklerden Vize sürenizi uzatabilirsiniz. 
 

Azerbaycanda ki dış temsilcilikleri 

Türkiye Cumhuriyetin de ki Azerbaycan dış temsilcilikleri ise 
 
 
Türkiye Cumhuriyetinde ve Bulgaristan, Ermenistan, Türkmenistan, Suudi Arabistan, İran, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri vatandaşları da konsolosluklara gitmeden Elektronik Vize sisteminden yararlanarak Azerbaycan Elektronik Vizesini alabilirler. 
Bu ülke vatandaşları içinde Elektronik Vize başvurularını biz yapmaktayız.

Azerbaycan Elektronik Vizesi için Hangi Belgeler Gereklidir? - Antalya

Günümüz de bir çok ülkenin de faydalandığı Elektronik Vize sisteminden, konsolosluklara gitmeden, uzun saatler harcamadan Azerbaycan Elektronik Vizenizi  Elektronik Vize sistemi üzerinden alabilirsiniz. 
Gerekli olan belgeler ise ;
Pasaportunuzun fotoğrafını renkli ve net bir şekilde olmasına dikkat ederek bize göndermeniz yeterli olacaktır. 
 
İran, Ermenistan, Bulgaristan, Türkmenistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devletleri vatandaşlarının da Antalya şubemiz aracılığıyla gitmeyi istedikleri Azerbaycan Elektronik Vize alımında sadece Antalya ofisimize pasaportlarının renkli ve net bir şekilde olan fotoğrafını göndermeleri yeterli olacaktır. Biz sizin adınıza konsolosluklara gitmenize gerek kalmadan vize başvurunuz yapmaktayız. 
 
Pasaportunuz da fotoğrafınızın bulunduğu sayfanın, renkli ve net olacak fotoğrafını Antalya ofisimize antalya@vizemerkezi.com adresine E-posta yoluyla gönderebilir ya da WhatsApp uygulaması üzerinden gönderebilirsiniz.

Azerbaycan Elektronik Vizesi Nereden Yapılmaktadır? - Antalya

Vize Merkezi Antalya şubesi olarak, uzman arkadaşlarımız tarafından Azerbaycan Elektronik Vizenizin başvurusunu özenli bir şekilde yapılmakta ve daha sona ilgili makamlara göndermekteyiz. 
 

Pasaportunuzun net ve renkli şekilde olan fotoğrafını antalya@vizemerkezi.com adresine gönderdikten sonra başvuru ücretinin Ödemelisiniz. 

Başvuru ücretinizi ödedikten sonra, sizler adına başvuru formunu dikkatli bir şekilde doldurmaktayız. 

Vize başvuru formunu incelemek için tıklayınız. 
 
Azerbaycan Elektronik Vizeniz onayladığı zaman ise sizlere onay almış vizenizin fotoğrafını e-posta ya da WhatsApp uygulaması üzerinden gönderiyoruz. 
 
Azerbaycan'a yolculuğunu başladığı zaman ise yanınız da sadece onay almış metinin bir kopyasını taşımanız yeterli olmaktadır. 
 
Karşılaştığınız bir sorun karşısında bizlerle irtibata geçiniz. Biz sizin adınıza uygun olan en iyi çözümü bulmak için çalışacağız.

Azerbaycan Vizesi - Antalya

Siz değerli yolcularımız için gerçekleştireceğimiz Azerbaycan Elektronik Vizeniz isteğinize bağlı olarak iki şekildedir. 
 
3 gün sürecek olan Azerbaycan Vizesi, 3 iş gününde olabilecek en hızlı şekilde çıkmakta ve elinize ulaşmaktadır. Ancak üç gün beklemek taraftarı değilseniz ve acil bir durum var ise Azerbaycan Express Vizesi ile gidebilirsiniz. 3 saat içinde sonuçlanmaktadır. Resmi tatiller, elektronik vize sisteminde olan sorunlar ve konsolosluklar da oluşan yoğunluklar ise bu süreyi etkiler.

 

Vize Merkezi Antalya şubesi olarak sizler için hazırladığımız yazımızı okumuş bulunmaktasınız.

Eğer daha fazla soru sormak isterseniz Antalya ofisimize gelebilir, +90 (242) 255 51 47 numaralı telefonu arayabilir ya da antalya@vizemerkezi.com adresine E-posta göndererek mail alabilirsiniz.

Azerbaycan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x