Ankara

Adres

Bahçelievler Mahallesi Aşkabat Caddesi (7.Cadde) No 61 /E Çankaya Ankara

Telefon/Faks

0 312 970 05 72

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

ankara@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Ankara

Değerli Misafirlerimiz,

Ankara Vize Merkezi olarak bu yazımız da Azerbaycan’a yolculuk yapacaklar için Elektronik Azerbaycan Vizesi nasıl alınır konusunda bilgilendirme yapılacaktır.
Başta Ankara ilimiz olmak üzere ilçeleri olan Çamlıdere, Akyurt, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül,Haymana, Kahramankazan, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle ve çevre iller olan Karabük, Çankırı, Eskişehir, Bolu, Kırıkkale, Kırşehir ve Aksaray Türkiye’nin her yanından ve Türkmenistan, Ermenistan, Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri daha bir çok yerden Azerbaycan’a Elektronik Vize başvurunuzu yapmaktayız.
Yazımızın devamında ise Elektronik Vize alırken hangi belgeler gereklidir, Elektronik Vize başvurusu nasıl yapılır, Azerbaycan’a hangi vize çeşidi ile gidilir bu konularda bilgilendirileceksiniz.
Azerbaycan Elektronik Vizesi için daha fazla bilgi edinmek isterseniz Vize Merkezi Ankara ofisimize gelerek bu konu da uzman arkadaşlarımızdan yüz yüze bilgi alabilir, telefonla bilgi edinmek isterseniz de +90 (312) 970 05 38 numaralı hattımızı arayabilir ya da ayko@vizemerkezi.com adresine mail atarak bilgilendirme e-postası alabilirsiniz.
 

Azerbaycan Elektronik Vizesi Nasıl Alınır? – Ankara

Sevgili yolcularımız,

Ülkemizden Azerbaycan’a 30 günlük seyahat etmeyi düşünüyorsanız, Azerbaycan ülkesi bu sürede sizi vizeden muaf bir şekilde ağırlayacaktır.
Eğer seyahatinizin süresi 30 günü aşacaksa vize almanız gerekmektedir.
Vize sürenizi Azerbaycan’da ki konsolosluklardan veya Büyükelçiliklerden de uzatabilirsiniz.
Ülkemizde ki Azerbaycan dış temsilcilikleri şu şekildedir;
 

Azerbaycan’da ülkemizin dış temsilcilikleri ise şu şekildedir;

Ülkemiz de ve Amerika Birleşik Devletleri, İran, Bulgaristan, Ermenistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan ve dünyanın neresinde yaşıyor olursanız olun sizler için Azerbaycan Elektronik Vizesini konsolosluklara gitmeden Elektronik Vize sisteminden alabilirsiniz. 

Ankara Elektronik Vize merkezi olarak size bu konuda biz yardımcı olacağız, sizler adına biz Elektronik Vizeniz için başvurunuzu yapıyoruz.
 

Azerbaycan Elektronik Vize İçin Hangi Belgeler Gereklidir? – Ankara

Biz sizler adına, uzun süreler konsolosluklarda size vakit harcatmadan Elektronik Vize sistemi üzerinden Azerbaycan Elektronik Vize başvurunuzu yapmaktayız. Başvurunuzu yapmamız için gerekli olan belgeler ise sadece pasaportunuzun fotoğrafını bize WhatsApp uygulaması üzerinden veya ayko@vizemerkezi.com e-posta adresimize mail atabilirsiniz.

Dikkat etmeniz gereken sadece pasaportunuzun fotoğrafını çekerken net olması ve renkli olmasıdır.
Bunları yaptıktan sonra ise Azerbaycan Elektronik Vize Başvuru ücretini ödemek kalıyor.
Ücreti ödedikten sonra aşağıda ki formu sizler adına bizim uzman arkadaşlarımız tarafından doldurulmaktadır.
Forma gitmek için tıklayınız.
Azerbaycan Elektronik Vizeniz onay aldığı zaman bize belirtmiş olduğunuz e-posta adresine mail olarak göndermekteyiz.
Ermenistan, İran, Türkmenistan, Suudi Arabistan, Bulgaristan, Birleşik Arap Emirlikleri, Amerika Birleşik Devleti vatandaşlarının ve daha birden fazla ülke vatandaşlarının da Ankara Vize Merkezi Şubemiz aracılığı ile seyahat etmek istediğiniz Azerbaycan’a Elektronik Vize başvurunuz da Ankara ofisimize e-posta aracılığıyla pasaportunuzun renkli ve net bir şekilde taratılmış görüntüsünü yollamanız yeterli olacaktır.
 

Azerbaycan Elektronik Vize Başvurunuzu Nereden Yapabilirsiniz? – Ankara

Ankara Vize Merkezi olarak biz sizler adına Azerbaycan’a gidebilmeniz için Elektronik Vize Sistemi üzerinden sizler adına uzman arkadaşlarımız tarafından özenle ve dikkatli bir şekilde yapmaktayız.

Bu sayede uzun süreler konsolosluklarda vakit harcamanıza gerek kalmamaktadır.
Başvurunuz yapıldıktan sonra ise biz bunu ilgili makamlara göndermekteyiz.
Pasaportunuzun renkli ve net fotoğrafını ayko@vizemerkezi.com adresine gönderdikten sonra Elektronik Vize başvuru ücretini ödemeniz gerekmektedir.
Buraya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.
Azerbaycan’a gitmek için başvuruda bulunduğunuz Elektronik Vizeniz onay aldığı zaman arkadaşlarımız tarafından mail adresinize onaylı metninizi göndereceğiz.
Herhangi bir sorunla karşılaştığınız zaman ekip arkadaşlarımız sorunun en iyi çözümünü bulmak için ustalıkla çalışacaklardır.

 

Azerbaycan Elektronik Vize Çeşitleri Nelerdir? – Ankara

3 saatlik Azerbaycan Express Vizesi ve 3 günlük Azerbaycan Elektronik vizesi şeklinde karşımıza çıkmaktadır.

Eğer 3 günden kısa süre içinde vizenizi almak istiyorsanız da Azerbaycan Express Elektronik Vizesi 3 saat içinde sonuçlanmaktadır. Ancak bu süreye etki eden durumlar bulunmaktadır.
Resmi tatiller, konsolosluklarda ki yoğunluk ve Elektronik Vize Sisteminden kaynaklı sorunlar etki eder.
3 gün içinde sonuçlanan Azerbaycan Vizesi ise 3 iş günü içinde olabildiğince hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır.
Değerli Yolcumuz,
Bu yazımız da sizin için Azerbaycan Elektronik Vizesinin nasıl alındığı konusunda bilgi vermiş bulunmaktayız.
Ankara Vize Merkezi olarak daha fazla soru sormak, yüz yüze konuşmak isterseniz Ankara’da ki ofisimize gelebilir, telefonla soru sormak isterseniz de +90 (312) 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayıp uzman arkadaşlarımızla telefondan bilgi edinebilir ya da ayko@vizemerkezi.com adresine mail atarak bilgilendirme e-postası alabilirsiniz.
Mutlu Seyahatler dileriz.

Azerbaycan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x