Adana

Telefon/Faks

+90 (212) 970 05 38

Çalışma Saatleri

Pazartesi - Cuma: 08.30 - 18.00
Cumartesi: 10.00 - 14.00

Eposta

adana@vizemerkezi.com

Azerbaycan Vize Merkezi, Adana

Değerli misafirimiz,
 
Elektronik Azerbaycan vizesi hakkında bilgi alabileceğiniz sayfamıza hoş geldiniz. Vize Merkezi Adana Şubesi olarak sizler için Elektronik vize nedir, Azerbaycan devleti bizden kaç gün sonunda vize istemektedir, nasıl alınır, elektronik vize alırken hangi belgeler gereklidir bu bilgileri yazımızda bulabilirsiniz.
 
Adana ilimiz başta olmak üzere, ilçeleri olan Kozan, Karahisali, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Ceyhan, Karataş ve Aladağ başta olmak üzere komşu illeri olan Mersin, Osmaniye, Kayseri, Hatay, Niğde, Osmaniye, Kahramanmaraş ve Amerika Birşelik Devleti, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Türkmenistan, Bulgaristan, Ermenistan ve dünyanın birçok yerinden Elektronik Vize sistemi üzerinden sizler için Elektronik Azerbaycan vize başvurunuzu yapmaktayız. 
 
Yazımızın devamında sizler için Elektronik Vize hakkında daha detaylı bilgilendirileceksiniz.
 
Azerbaycan Elektronik Vize almak için Adana'da ki ofisimize gelerek uzman arkadaşlarımızdan bilgi edinebilir, telefonla bilgi almak için +90 (212) 970 05 38 numaralı hattımızdan bizlere ulaşabilir ya da afrika@vizemerkezi.com adresine e-posta göndererek bilgilendirme maili alabilirsiniz. 
 

Azerbaycan Elektronik Vizesi Kaç Günlük Ziyaretler de Gereklidir? - Adana 

 
Değerli misafirimiz eğer Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı iseniz Azerbaycan Devleti 30 günlük ziyaretiniz de sizlerden vize talep etmemektedir. 
Ancak ziyaretiniz 30 günü geçecek şekilde ise vize almalısınız. Vizenizin süresini Azerbaycan’da ki konsolosluklardan veya büyükelçiliklerden uzatabilirsiniz. 
Azerbaycan da ki temsilcilerimiz
 
Ülkemizde bulunan Azerbaycan dış temsilcileri
 
Ülkemizde ve Amerika Birleşik Devletleri, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri, İran, Ermenistan, Bulgaristan, Türkmenistan ve dünyanın birçok yerinden sizler adına Elektronik Vize alımında Adana ofisimizde ki uzman arkadaşlarımız tarafından başvurunuz yapılmaktadır. Azerbaycan Elektronik Vizenizi sizleri konsolosluklara göndermeden, uzun saatler uğraştırmadan sizler adına yapmaktayız.

 

Elektronik Azerbaycan Vizesi Alırken Hangi Belgeler İstenmektedir? - Adana 

Azerbaycan Elektronik Vize alımında sizlerden istediğimiz sadece pasaportunuzun fotoğrafı olacaktır. 

Dikkat etmeniz gereken önemli nokta ise pasaportunuz da fotoğrafınızın bulunduğu satanın renkli ve net bir şekilde taratılmış görüntüsünü bize göndermenizdir.
Pasaportunuzun fotoğrafını WhatsApp uygulaması üzerinden ya da afrika@vizemerkezi.com adresine mail yolu ile iletmeniz yeterli olacaktır.  
Bu adımdan sonra ise Elektronik Vize Başvuru ücretinin ödenmesi gerekiyor, ücreti de ödedikten sonra vizeniz için biz, ilgili makamlara belgelerinizi göndermekteyiz. 
 
Azerbaycan Elektronik Vizesi için Bulgaristan, Türkmenistan, İran, Türkmenistan, Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve Amerika Birleşik Devletleri vatandaşları ve birçok ülkenin vatandaşlarının da Elektronik vizesi başvurusunu biz yapmaktayız. Bu ülke vatandaşlarının da yapması gerekenler pasaportlarının net ve renkli bir şekilde taratılmış görüntüsünü bizlere iletmeleri yeterli olacaktır. 
 

Azerbaycan Elektronik Vize Başvurusunu Nereden Yapılmaktadır ? - Adana 

 
Elektronik Azerbaycan vizesi için Vize Merkezi Adana Şubesi olarak Elektronik Vize sistemi üzerinden başvurunuzu Adana ofisi olarak burada ki uzman arkadaşlarımız tarafından biz yapmaktayız. 
 

Elektronik Vize Başvuru formuna gitmek için tıklayınız. 

 
Azerbaycan Elektronik Vizeniz onay aldığı zaman bizler size, başvuru yaparken vermiş olduğunuz telefon numarasına WhatsApp uygulaması üzerinden ya da e-posta adresinize mail olarak göndermekteyiz. 
Seyahat etmeye başladığınız andan itibaren yanınız da onay almış Vizenizin bir kopyasını taşımanız yeterli olacaktır. 
Bu süreçler de yaşanan bir sıkıntı durumunda ise arkadaşlarımızla sorunun çözümü için en uygun olan yolu seçerek yanınız da olacağız.
 

Azerbaycan Elektronik Vize Çeşitleri Nelerdir? - Adana 

Değerli yolcularımız, 

Azerbaycan Elektronik Vizesi iki şekildedir ve sizin uygun bulduğunuz vizeyi sizler adına almaktayız. 
Azerbaycan Express Vizesi ve Azerbaycan Elektronik Vizesidir. Azerbaycan Elektronik Vizesi 3 iş gününde çıkmaktadır. Eğer acil bir durumunuz varsa ve 3 gün beklemek istemiyorsanız size bir diğer vizeyi önerebiliriz. Azerbaycan Express Vizesi ise sadece 3 saat içerisinde çıkmaktadır. Ancak bu süreci etkileyecek durumlar söz konusudur ve bunu belirtmek de fayda vardır.
Bu durumlar ise şöyledir; Konsolosluklar da oluşacak yoğunluklar, Azerbaycan Elektronik Vize Sisteminde oluşabilecek sorunlar ve resmi tatillerdir.
 
Değerli Misafirlerimiz, 
 
Sizleri aydınlatmak için hazırlanan yazımızı okudunuz eğer aklınıza takılan veya başka bir sorunuz varsa bize ulaşmak için +90 (212) 970 05 38 numaralı telefonumuzu arayabilir, Adana ofisimize gelerek uzmanlarımızdan bilgi alabilir ya da afrika@vizemerkezi.com adresine mail atarak bilgilendirme e-postası edinebilirsiniz. 
İyi Yolculuklar dileriz. 

Azerbaycan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Tümünü GörüntüleSoru/Yorum Yaz

Telefon
x