Konsolosluk

Arnavutluk Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!


Arnavutluk vizesi için gereken evraklar koşullara göre değişebilmektedir. Arnavutluk vizesi güncel evraklarına ulaşmak için Vize Merkezi ofislerimizi arayın. Vize Merkezi ofislerimiz Arnavutluk vize işlemlerinde size destek olmaktan memnuniyet duyacaktır. Daha fazla detay veya Arnavutluk vizesine dair merak ettiğiniz bir şey olursa bizi aramaktan çekinmeyin!

Arnavutluk Konsolosluğu

Arnavutluk Konsolosluğu Arnavutluk vize işlemleri olmak üzere diğer izinleri de yasal olarak düzenleme gibi işlemleri de yapan bir konsolosluk birimidir. Arnavutluk Konsolosluğunda vize işlemlerinizi yapacaksanız öncelikle randevu alıp gitmeniz gerekir. Arnavutluk Konsolosluğu pasaport sahibi olmayan başvuru sahiplerinin vize işlemlerini gerçekleştirmez.

Arnavutluk vize işlemleri içinde istenen en önemli evraklardan biri hiç şüphe yok ki sahip olduğunuz pasaportunuzdur. Eğer bir pasaportunuz bulunmuyorsa pasaport sahibi olmanın en kısa yolu sakini olduğunuz il ya da ilçe merkezinizdeki ya da çok gerekmesi halinde başka il ya da ilçe merkezlerindeki emniyet merkezlerinde ya da polis merkezlerinde kendi şahsınız adına pasaport bölümünde başvurusunda bulunabilirsiniz.

Pasaport başvuruları şahsa münhasır olduğundan dolayı bu işlemleri şahsen yapmalı ve ayrıca pasaport için gerekli olan belgelerin başvuru ücretini ödenmiş bir banka dekontuyla birlikte verebilmelisiniz. Bu bağlamda ayrıca sizden hakkınızda bilgiler istenebilir ve bazı sorular sorulabilir. İşlemleriniz devam ederken parmak iziniz de alınır ve bu yüzden parmaklarınızın parmak izi olan kısımlarının yaralanmamış ya da işlemlerinizi parmak izi alımında şüpheye düşürecek, zorlaştıracak nesnelerle, boyalarla kaplı olmamasına özen göstermenizde fayda görüyoruz. Ayrıca pasaport başvurusu için biyometrik fotoğraflar da götürmeyi unutmamanız gerekir. İşlemleriniz onaylanır ve pasaportunuz olumlu cevap alırsa ondan sonra pasaportunuz sizin belirlediğiniz bir adrese teslim edilmek üzere gönderilir.

Arnavutluk Başkonsolosluğu İstanbul adresi: Adnan Saygun Cad. Uydu Sok. Gündeş Apt. No: 4/14 Ulus / İSTANBUL Konsolosluk çalışma saatleri hafta içi her gün 09:00 ile 14:00 arasındadır. Ancak vize işlemleri için öğleden önce orada olmanız ve işlemlerinizi öğleden önce halletmeniz gerekmektedir. Alım sonuçları genellikle öğleden sonradır.

Eğer Arnavutluk Konsolosluğuna vize başvurusu yapmak istiyorsanız randevu almak zorundasınız. Ya da dilerseniz sizin adınıza Vize Merkezi olarak biz randevu alır ve Arnavutluk vizesi için gerekli olan danışmanlık hizmetini en güvenilir biçimde sizin adınıza biz yapabiliriz.

Arnavutluk vizesi 10-12 iş günü içerisinde bir sonuca varabiliyor. Buraya vize başvurusu yapmadan önce yanınızda Arnavutluk Konsolosluğunun istediği belgeleri de almalısınız. Bunlar içinde en önemlileri Arnavutluk vize başvuru formu ve orijinal pasaportunuzdur. Bunun yanında istenilen diğer belgeleri de sunmalısınız.

Ayrıca Arnavutluk Konsolosluğuna Arnavutluk vizesi için başvuruda bulunacaksanız Arnavutluk için resmi tatil, bayram gibi tatil günlerini de bilmenizde fayda vardır. Arnavutluk Konsolosluğu günün ancak belli bir vaktinde vize işlemlerine bakabilmektedir. Arnavutluk vize başvuruları Arnavutluk Konsolosluğu ve Arnavutluk Ankara Büyükelçiliği ve vize işlemleri konusunda yetki sahibi kılınmış danışmanlık hizmeti veren firmalar yapabilmektedir.

Bu bağlamda sizin seçtiğiniz firmanın size Arnavutluk vizesine dair başarı getirme şansı firmanın güvenirliliği ve deneyimi ile orantılı olduğundan dolayı bizler Vize Merkezi şubeleri ve çalışanları olarak burada sizin için her şeyin en iyi bir biçimde sonuçlanabilmesi konusunda size lazım olan her türlü danışmanlığı yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtiriz. Arnavutluk vizesi için istenen gereklilikleri yerine getirmeniz halinde kişisel olarak ya da Arnavutluk vize işlemleri için yetki almış olan danışman şirketler ile Arnavutluk vizesi başvurularınızı yapabilirsiniz. Arnavutluk vize işlemlerine dair merak ettiğiniz herhangi bir şey hakkında soru sormak ya da Arnavutluk vize başvuru formunu almak isterseniz bizi arayabilir ya da İstanbul’da yaşıyor iseniz bizi ziyaret edebilirsiniz.

daha fazla göster

Yükleniyor...
İletişim
İstanbul
Tel : +90 (212) 970 05 07
ortadogu@vizemerkezi.com
Ankara
+90 (312) 970 05 07
ankara@vizemerkezi.com
İzmir
+90 (232) 970 05 07
izmir@vizemerkezi.com
Edirne
+90 (284) 236 24 24
edirne@vizemerkezi.com
Bursa
+90 (224) 322 25 21
bursa@vizemerkezi.com
Antalya
+90 (242) 255 5510
antalya@vizemerkezi.com
Gaziantep
+90 (342) 255 50 95
gaziantep@vizemerkezi.com