Almanya Vize Ücreti

B. Darcan 23/08/21, 15:02
Almanya vize ücreti nereye ödeniyor? Danışmanlık hizmeti alırsak ödemeyi size mi yapacağız? Başvurular için 8 yaşında ki kızım ve benim için ödemem gereken ücret nedir? İnternet sitenizde Konsolosluğun fiyatları geçen yıl güncellediğini yazıyor. Ben en son 2015 de fransa vizesine başvurmuştum kendim yaptım ancak sürekli belge istediler benden ve çok yorucu oldu bu durum açıkçası çok vaktim de yok başvuru ile uğraşmak için, size ödeyeceğim vize ücretini de söylerseniz 2 kişi için başvuru yapmak isteriz.
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhabalar, Almanya vize başvuru işlemleriniz için Vize Merkezi olarak sizlere danışmanlık hizmetleri vermekten memnuniyet duyarız. Almanya vize başvuru ücreti Konsolosluk tarafından belirlenerek tüm başvuru sahiplerinden talep edilmektedir. Kısa süreli schengen vize başvuruları Almanya Konsolosluğu adına yetkilendirilmiş başvuru merkezlerinden kabul edilmektedir. Almanya vize ücreti Konsolosluk adına koordinasyon merkezi tarafından dosya teslimi sırasında nakit olarak Euro şeklinde alınmaktadır. Bizler aracılığı ile yapacağınız başvurularınızda ödeme işlemlerinizi diğer tüm işlemler gibi biz gerçekleştiriyoruz. Almanya vizesi için ücret harç bedelleri 2020 ayından itibaren 20 euro şeklinde zamlanmıştır. Geçen yıl şubat ayında güncellenen harç ücretleri bu yıl yapılan başvurular içinde geçerli olmaktadır.

Vize ücretleri 12 yaş üzeri ve 12 yaş altı kişiler için farklılık göstermektedir. 12 yaş üzeri başvuruda bulunacak olan vatandaşlar 115 euro vize ücreti ödemelidirler. 12 yaş altında olması halinde yani 8 yaşında ki kızınızın ödemesi gereken Almanya vize başvuru ücreti 45 euro olmaktadır. Nakit ve Euro olarak ödemeler randevu gününde dosya teslim edilirken gerçekleşmelidir. Vize sonucunun olumsuz olarak verilmesi halinde Konsolosluk tarafından ücret iadesi gerçekleştirilememektedir. Almanya vize ücreti Türk vatandaşları ve diğer ülke vatandaşlarına göre farklı olmaktadır. Her başvuru sahibi aynı hizmet bedelini ödemektedir bu ücret 115 euro içerinde yer almaktadır. Sizler adına başvuru gerçekleştirmemiz halinde Almanya vizesi için ücret danışmanlık hizmetimiz sadece 30 euro olmaktadır. Havale ödeme yöntemi seçmeniz halinde kdv eklenmektedir.

Tecrübeli uzmanlarımız ile hizmet sağlayan danışmanlık merkezi olmaktayız. Almanya vize ücreti danışmanlık hizmeti 02167060160 ulaşabilirsiniAlmanya vize ücreti

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.