Almanya Vize Başvuru Formu

A. Rengin Man 23/08/21, 14:06
Başvuru formu nasıl dolduruluyor bilgisayardan mı doldurmam gerekiyor formu doldurduktan sonra randevu almalıyım Almanya vize başvuru formu inceledim ama çok karışık siz yardımcı oluyor musunuz hizmetinizin ücreti nedir?
Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Vize Merkezi

Merhaba, Almanya vizesi başvuru formu schengen ve ulusal vize başvuruları için teslim edilmesi zorunlu bir belge olmaktadır. 3 ay altı seyahatleriniz için turistik, ticari, transit, Almanya aile ve arkadaş ziyareti vize başvurularında bulunarak schengen başvuru formu doldurmalısınız. 3 ay üzeri seyahatler için oturum izni zorunlu olduğu için ulusal vize kategorisinde yer alan ilgili vize türlerine başvuruda bulunmalısınız. Almanya vizesi için başvuru formu online internet üzerinden düzenlenebilmektedir. 32 sorudan oluşan bu form, başvuru sahibine ait bilgiler doğrultusunda yanıtlanmalıdır. İçerisinde yer alan tüm sorular gerçeğe uygun olarak cevap verilmelidir. Her hangi bir yanlış bilgi beyanı ve hatalı girilmiş kimlik ve pasaport bilgileri vize sonucunu olumsuz etkilemektedir. Almanya vize başvurusu için başvuru formu düzenlenmeden önce sizden istenilen gerekli evrakları toparlamalısınız. Belgelerinizde yer alan bilgiler başvuru formunuzu yanıtlarken ihtiyacınız olacaktır. Hangi vize türüne başvuruda bulunacağınız dair bilgiyi ilgili soruda ki şıklardan sadece birini seçerek işaretleyebileceksiniz.

Almanya vizesi başvuru formu başvuru merkezlerinden ücret ödeyerek sahip olabilmektesiniz. Ancak bu işlem uzun sürebileceği için randevu saatinizi etkileyebilir. Şahsen doldurmak istediğinizde tüm sorulara doğru yanıtlar vermeye dikkat etmelisiniz. Almanya vizesi için başvuru formu vize merkezi tarafından her hangi bir ücret ödemeden destek alabilmektesiniz. Başvurularınızda danışmanlık hizmetleri sağladığımız da birçok işlem ücretsiz olup ek ücrete tabii olmamaktadır. Tecrübeli uzmanlar tarafından başvuru dosyası hazırlanılması önerilmektedir. Danışmanlık ücretlerimiz yalnızca 30 euro olmaktadır. Almanya vize başvurusu için başvuru formu düzenlerken evraklarınızın tarafımızda olması gerekmektedir. Tamamlandıktan sonra en uygun tarihe randevu oluşturulacaktır. Kalış yerinin olmaması halinde yani davet mektubuna sahip olmadığınızda otel rezervasyonu düzenlenerek başvuru formunuza ilgili soruya yazılacaktır.

Almanya vize başvuru formu hangi vize türüne başvuruda bulunacağına göre tarafınıza gönderilebilir veya tarafımızdan hizmet alabilirsiniz. Bilgi için 0 216 706 01 60 arayabilirsiniz.

Vize Merkezi

Almanya vize başvuru formu

Bu yorumu faydalı buldunuz mu ?
Yorum Ekle
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.