Almanya aile daveti vizesi almak için ne evraklar gereklidir?

Mustafa 02/07/16, 04:02
Sayın Vize merkezi yetkilisi, sizin Almanya vizesi işlemleri konusunda akreditasyon sahibi olduğunuzu anlamaktayım. Sitenizi ve gerçekleştirdiğiniz işlemleri inceledim. Size Almanya aile, akraba ziyareti vizesi almak için güvenebileceğim kanaatine vardım. Asıl sorum ise İstanbul dışı ikametlerde Almanya aile akraba ziyareti vizesi için gönderilen davetin nereden gerçekleştirilmiş olduğu önemli midir? Davet alındıktan sonra vize işlemleri için ne evraklar gerekiyor bunu öğrenmek istedim. Şimdiden ilginiz için çok teşekkür ederim. İyi çalışmalar.
Vize Merkezi

Mustafa bey Merhaba  öncelikle Vize merkezine hissettiğinniz güven bizi gururlandırdı. Güzel dilekleriniz için teşekkür ederiz. ancak söylemek isteriz ki   vizemerkezi.com bizim gibi organizasyon danışmanlık turizm firmalarının almanya konsolosluğu ile bir akreditasyon söz konusu değildir. Almanya başkonsolosluğu bir alakamız olmayıp Almanya dış işleri bakanlığı tarafından yetki verilmiş İdata kurumuna yetki verilmiş olup, bize verdiğiniz dosyayı düzenleyim gerektiği hale getirip İdata dan randevu alarak Almanya başvurusunu gerçekleştirmekteyiz. 24 eylül 2015 tarihinden sonra şengen vizesi almadıiseniz almanya vize başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra sizi parmak izi vermek üzere parmak izi merkezine davet ediyoruz 

almanya konsolsoluğunun göerv bölge ayırımı yoktur. Tüm Türkiyeden başvurunuzu gerçekleştirebiliriz. Size uygun olan vize başvurusu için  gereken belgeleri öğrenmek için  size yakın şubemizi görüşerek deneyimli vize merkezi müşteri temsilcilerimiz ile görüşebilirsiniz.

 

Sevilay

 

Cevap Ver
Lütfen bu mesajın spam amaçlı olmadığını anlayabilmemiz için yandaki doğrulamayı yapınız.