Macaristan Hakkında Sorular & Yorumlar

Macaristan ile ilgili bir sorunuz mu var? Bize sorabilirsiniz.

Alanlarında uzman danışmanlarımız sorularınızı en kısa süre içinde cevaplayacaktır.

Pano Soru/Yorum Yaz

Cevabı Görüntüle
E. kezban bağbaşı 11/10/16, 00:04
Şirket sahibiyim ve Bağ-Kur'umu ödemiyorum. Bu durum vize almamda engel teşkil eder mi?
Cevabı Görüntüle
A. KAYA 30/09/16, 19:29
Merhaba;

Ben Trabzon'da yaşıyorum. Bu sebeple Ankara'ya gitmeden vize almak istiyorum mümkün müdür? Trabzon'da Macaristan Fahri Konsolosluğu var mı?
Cevabı Görüntüle
d. demir 01/09/16, 13:32
Selam. Devlet memuruyum. Macaristan'a turistik amaçlı gitmeyi düşünüyorum. Bordo pasaportum var ve daha önce hiç yurtdışına çıkmadım. Turistik amaçlı gitmeme rağmen bu akraba ziyareti falan olmayacak ama bir arkadaşın evinde kalacağım. Yani davetiye gönderemeyecek kendisi. Böyle olunca da otel rezervasyonu yaptırmayacağım. Sormak istediğim şudur: Davetiye ve otel rezervasyonu şart mı vize alırken?
Cevabı Görüntüle
s. köydengelmez 09/08/16, 16:25
SKK'lı çalışanım. Yıllık iznimi Macaristan'da geçirmek istiyorum. İlk kez yurtdışına çıkacağım. Vize işlemleri hakkında net bir bilgim yok. Birçok şey yazılıyor ve hangisi doğru hangisi yanlış bilmiyorum. Daha önce hiç müracaat etmediğim için evraklar nasıl doldurulacak onu da bilemiyorum. Bu konu hakkında bana bilgi verebilirseniz sevinirim.
T. Ateş 25/07/16, 16:56
Merhaba, Macaristan'a Turistik seyahat yapmayı planlıyorum. Yeni emekli oldum. Başvuru için izlemem gereken yol nedir? Yardımcı olur musunuz? Şimdiden teşekkür ederim.
Ülkeler