Vizemerkezi Logo
0212 970 02 77
0312 970 04 55
0232 970 02 77
Afganistan Vizesi Almanya Vizesi Amerika Vizesi Avustralya Vizesi Avusturya Vizesi Bahreyn Vizesi Bangladeş Vizesi Barbados Vizesi Belarus Vizesi Belçika Vizesi Belize Vizesi Benin Vizesi Bhutan Vizesi Bolivya Vizesi Bosna Hersek Vizesi Botsvana Vizesi Brezilya Vizesi Brunei Vizesi Bulgaristan Vizesi Burkina Faso Vizesi Burundi Vizesi Cape Verde Vizesi Cezayir Vizesi Çad Vizesi Çek Cumhuriyeti Vizesi Çin Vizesi Danimarka Vizesi Doğu Timor Vizesi Dominika Vizesi Dubai Vizesi Ekvator Ginesi Vizesi Endonezya Vizesi Ermenistan Vizesi Estonya Vizesi Etiyopya Vizesi Fildişi Sahili Vizesi Finlandiya Vizesi Fransa Vizesi Gambiya Vizesi Gana Vizesi Gine Vizesi Grenada Vizesi Guyana Vizesi Güney Sudan Vizesi Hırvatistan Vizesi Hindistan Vizesi Hollanda Vizesi Irak Vizesi İngiltere Vizesi İspanya Vizesi İsrail Vizesi İsveç Vizesi İsviçre Vizesi İtalya Vizesi İzlanda Vizesi Japonya Vizesi Kamerun Vizesi Kanada Vizesi Katar Vizesi Kazakistan Vizesi Kiribati Vizesi Kolombiya Vizesi Kongo Vizesi Kongo Demokratik Cumhuriyeti Vizesi Kore Vizesi Kuveyt Vizesi Küba Vizesi Laos Vizesi Lesotho Vizesi Letonya Vizesi Litvanya Vizesi Lüksemburg Vizesi Macaristan Vizesi Madagaskar Vizesi Malavi Vizesi Maldiv Vizesi Malezya Vizesi Malta Vizesi Meksika Vizesi Mısır Vizesi Mikronezya Vizesi Moğolistan Vizesi Moldova Vizesi Monako Vizesi Mozambik Vizesi Myanmar Vizesi Namibya Vizesi Nijer Vizesi Nijerya Vizesi Nikaragua Vizesi Norveç Vizesi Özbekistan Vizesi Pakistan Vizesi Papua Yeni Gine Vizesi Polonya Vizesi Portekiz Vizesi Romanya Vizesi Ruanda Vizesi Rusya Vizesi San Marino Vizesi Senegal Vizesi Sierra Leone Vizesi Slovakya Vizesi Slovenya Vizesi Solomon Adaları Vizesi Sudan Vizesi Suudi Arabistan Vizesi Tacikistan Vizesi Tanzanya Vizesi Tayland Vizesi Tayvan Vizesi Trinidad ve Tobago Vizesi Tunus Vizesi Turkish Vizesi Turkmenistan Vizesi Uganda Vizesi Ukrayna Vizesi Umman Vizesi Uruguay Vizesi Vanuatu Vizesi Vietnam Vizesi Yemen Vizesi Yeni Zelanda Vizesi Yunanistan Vizesi Zimbabve Vizesi
Vize bilgileri için lütfen aşağıdaki menüden “Vize Tipi” ve “Meslek” seçip; “Göster” butonuna tıklayınız.
Vize Tipi
:

Kazakistan Vizesi


 

 

Kazakistan Vize Başvurunuzu Sizin Adınıza Yapalım!

 

Kazakistan’a kısa süreli (90 gün süreli)seyahatler için vize müracaatları, konsolosluk vize başvuru işlemleri için yetkili turizm seyahat acentaları aracılığıyla kabul edilmektedir.

 

Kazakistan Vize Başvuru İşlemleri Hakkında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

 

 

Türkiye Cumhuriyeti Pasaport Sahipleri Kazakistan Vizesine Başvurmalı mıdır?

 

Kazakistan Devleti, T.C. pasaport sahibi kişilerin tümünü Kazakistan’a 30 günden fazla süreli ikamelerinde vize prosedürüne tabi tutmaktadır. Kazakistan’a seyahat edecek Türk vatandaşlarının, bu ülkeye seyahatleri öncesinde Kazakistan Konsolosluğu temsilciliklerine vize başvurusunda bulunmaları gerekir.

 

Kazakistan Vize Başvurumu Seyahat Amacına Göre Nasıl Yaparım?

 

Kazakistan Diplomatik Vize, Kazakistan Hizmet Vizesi, Kazakistan Kısa Süreli İş Vizesi, Ticari Vizesi, Kazakistan Turist Vizesi, Kazakistan Yatırımcı Vizesi, Kazakistan Transit Vizesi dahil tüm vize kategorilerinde 90 güne kadar kısa süreli seyahat için vize başvurusu gerçekleştirilir.

 

Kazakistan vizesi için süratle vize müracaatı yapmanızı gerektiren acil durumlar için Vize Merkezi temsilcileri ile irtibat kurun!

 

Kazakistan Vize Başvurusu için Gerekli Evraklar Nelerdir?

 

Kazakistan vizesi için gerekli evrakların başvuruda bulunacak kişinin gerçekleştireceği seyahatin amacını, seyahat masraflarını destekleyen maddi kaynağın biçimini ve başvuru sahibinin Türkiye’ye geri dönmesini gerektiren bağların varlığını kanıtlayıcı belgeler olmalıdır. Sitede yer alan Kazakistan vizesi sayfasından seyahat amacınıza uygun kategorideki butonu tıklayarak ayrıntılı bilgiye ve gerekli evrak listesine ulaşabilirsiniz.

 

Başvurunuzun önceliklerini belirlemek ve sorunsuz bir başvuruyu gerçekleştirmek için Vize Merkezi ile iletişime geçin!

 

Kazakistan Vize Başvurusu Ne Kadar Sürede Sonuçlanır?

 

Kazakistan vizesi işlemlerinin eksiksiz ve başarılı bir şekilde yürütülmesi halinde ortalama olarak 5 gün içinde vize çıkar. Ancak Konsolosluğun randevu tarihlerinin yoğunluğu ve ek evrak talebi süreci gibi beklenmedik durumların gözönünde bulundurularak, Kazakistan seyahat planının aksamaması için seyahat tarihinden en az 4 hafta önce başvurunun yapılması doğrudur.

 

Vize Merkezi Temsilcileri Kazakistan Seyahat Planınıza Nasıl Yardımcı Olur?

 

Kazakistan vize işlemleri için gerekli olan Kazakistan seyahat sağlık sigortası ve Kazakistan otel- uçak bileti rezervasyonları gibi işlemlerinizi de gerçekleştirir.

 

Kazakistan Vizesi için Hemen İletişime Geçin!

 

 

Vize Merkezi Kazakistan Vize Temsilcileri, Kazakistan vize işlemlerini sizin adınıza planlamaya ve takibini yapmaya hazırdır.

 

 

Kazakistan Vize başvurunuza uygun hazırlanması gereken evrakların detaylı listesine ve Kazakistan vize başvuru işlemleri hakkında en güncel bilgilendirmeye ulaşabilmek için sitemizdeki ‘vize tipi’, ‘meslek’ seçimini yapmanız halinde, seyahat amacına uygun kategorideki sayfaya yönlendirilirsiniz.

 

 

Kazakistan vize başvurunuza dair soru ve sorunlarınız için Vize Merkezi vize danışmanlarını telefonla arayabilir veya ortadogu@vizemerkezi.com adresi üzerinden temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Başvurunuz ile ilgili gereken evraklar hakkında bilgiye ulaştıysanız, lütfen hazırlamış olduğunuz evrakları adresimize kargo veya kurye aracılığı ile postalayın.

 

 

Kazakistan vize başvuru işlemlerinin sonuçlanmasının ardından Pasaportunuz isteğiniz doğrultusunda size kargo/kurye aracılığı ile ulaştırılacaktır.

 

 

 


 

 

Türk vatandaşları Kazakistan’a 1 aydan fazla olmak üzere ya da ticari amaçlı ziyaretleri için vize almaları gerekmektedir. 1 aya kadar yapılan turistik ziyaretleri için vize talebi olmamaktadır.

Vize Merkezi Kazakistan’a yapacağınız uzun süreli ya da ticari amaçlı ziyaretleriniz için danışmanlık hizmetiyle birlikte vize başvurunuzu yapıp takibini gerçekleştirmektedir.

 


Kazakistan Vize Çeşitleri:


Seçtiğiniz ülke ile ilgili henüz haber eklenmemiştir.

Bu Konuyu Paylaş

Yazılan yorumlar:


Yurdaman:
Merhaba, Kazakistan vizesini almama yardımcı olacak firmaya ihtiyacım var,size ulaşamadım beni arar mısınız lütfen? Saygılar.....

Yorum Yaz:


Yorum Yazmak için ilgili alanları doldurunuz:

Adınız:
Telefonunuz:
E-posta:
Güvenlik kodu:

Yorumunuz: